Новини

Новорічні листівки із ЗУСДМЦ:)

Понеділок, 10 грудня, 2012
Вважаєте зарано?:) А ось календар та сніжна, морозяна погода «кажуть» нам, що час для новорічного handmade вже настав. Розпочали зимові заняття із створення привітальних листівок, аби присвятити його тим людям, що хоч і знаходяться на відстані, проте думками з нами. Творче принесло у відділення гематології та хірургії святковий настрій, та це лише початок:). Попереду ще багато новорічних вражень! Та про все по черзі:).

Гарькавий Нікіта – 15000 гривень на ПЕТ.

Четвер, 06 грудня, 2012
2 січня 2013 року Нікіту чекають на ПЕТ-сканування у Варшаві. Вартість обстеження 4500 злотих.

Андрій Пахолюк – найкращі новини!

Четвер, 06 грудня, 2012
Андрій Пахолюк вже вдома,19 листопада його прооперували.

Львів.Сети для тромбоконцентрату. 25000 гривень.

Понеділок, 03 грудня, 2012
Колись давно, довгих п’ять років тому, я знала про донорство лише те, що воно є і що воно потрібно. І що коли людям, які втратили багато крові після травм, аварій чи під час операцій, потрібне переливання, то з’являються героїчні люди з гордим іменем Донори і діляться своєю кров’ю, рятуючи чиєсь життя. Ось так просто і зрозуміло.

Індіанські племена у львівській лікарні:)

Понеділок, 03 грудня, 2012
Танцююча хмара, Яструбине око, Говорячий з вітром, Ведмежий зуб, Покахонтас:) .. Саме такі імена цієї суботи почесно носили наші малюки із Дністерської:). А ці етнічні перетворення відбулися завдяки створенню індіанських головних уборів. Для втілення цієї ідеї нам пригодилися – пір’я (куди ж без нього, коли ми говоримо про жителів американський прерій), кольоровий картон, різнобарвні фігурки із полімерки, і такий улюблений нами двосторонній скочт!

Львівські новини.

Четвер, 29 листопада, 2012
У ЗУСДМЦ на сьогодні дуже багато нових діток, яким надзвичайно потрібна допомога та підтримка.

Яскраві сови із гофропаперу у ЗУСДМЦ:)

Понеділок, 26 листопада, 2012
На зміну минулотижневим котикам цього заняття прийшли не менш дивовижні тваринки – сови, яких до речі, багато хто вважає чимось схожими на киць:). Не зважаючи на те, що ці птахи мають тьмяне, неяскраве забарвлення, діти із відділення гематології та хірургії вирішили дещо поексперементувати із кольором, та створити із гофропаперу барвистих та насичених сов, яких годі й шукати в реальному, не творчому, світі:) «Мудрі» пташки дуже сподобались діткам, ще б пак – вони у нас справжні розумники та розумниці :).