Новини

Миколай дітям у лікарнях 2014!

Середа, 19 листопада, 2014
У скрутні та непрості для нас часи - позитивні емоції найкращий помічник у боротьбі зі стресом. У такий період веселі та яскраві свята – як ніколи актуальні! Особливо, якщо мова заходить про важкохворих діток і день св. Миколая!

І знову про ФКУ.

Середа, 19 листопада, 2014
Сьогодні ми зустрілись із новою дилемою, що не дає нам спокою: як поділити 8 банок суміші між 25 дітьми …

Творчій майстерні бути!

Середа, 19 листопада, 2014
Ура! Завдяки Вашій допомозі ми і надалі продовжуватимемо творчі заняття у 10 відділеннях львівських лікарень!

46.

Середа, 19 листопада, 2014
46 – саме таку кількість упаковок препарату "Пульмозим" ми отримали на початку осені від наших російських колег і просто хороших друзів БФ «Кислород»!

Їжачки на Дністерській 27!:)

Вівторок, 18 листопада, 2014
Цієї суботи діти із відділення гематології та хірургії Львова виготовляли їжачків. Створювали їх за допомогою картону, креп паперу та двостороннього скотчу. Якими ж вийшли роботи наших малят, Ви можете побачити далі.

Золотоволосе сонечко Крістианчик Нодь!

П'ятниця, 14 листопада, 2014
Непосидючий Крістіанчик – у важкому стані. І йому необхідний Пульмозим, який буде для хлопчика «рятівним кругом».

Діти з Львівської хірургії (ЗУСДМЦ).

Середа, 12 листопада, 2014
Ми вже дуже давно не писали загальних новин по нашим дітям, лише про творчі заняття, та сьогодні ми стикнулися з тим, що дітей дуже багато і присвятити кожному окрему статтю ми не зможемо – бо хтось неминуче лишиться поза увагою… Отже ця новина про п’ятьох дітей, що проходять лікування у хірургії львівського центру.

Мандруючи вулицями Львова:)

Вівторок, 11 листопада, 2014
Прогулюючись львівськими вуличками Ви маєте змогу побачити чудові архітектурні споруди, що зберегли історію віків та відчути незабутню позитивну атмосферу цього міста. Саме її ми з дітьми з Дністерської 27 і захотіли втілити у малюнках.

Кучма Владисла – Цереброкурин або 6 520 гривень!

П'ятниця, 07 листопада, 2014
Пам’ятаєте цього хлопчика з величезними очима та рідкісним, а тому, незрозумілим, діагнозам Денді-Уркера? Так, це Владиславчик Кучма. З нашого знайомства минуло пів року, з того часу малюк пройшов два курси лікування Цереброкурином, і ви знаєте, результат є!

46 900 гривень для Іринки!

П'ятниця, 07 листопада, 2014
Напевно, статті із таким великим переліком потреб для однієї дитини ще не було. А нашим рекордсменом стала сором’язлива Іринка Зіньків.