Новини

Настя Зінгіс – допоможіть дожити до пересадки!

Середа, 06 квітня, 2016
Отже, знайомтесь – Настя. Насті 15 років, вона займається вокалом, у неї багато друзів, вона дуже любить брати участь у шкільних вечорах. Та недавно це все для Насті відійшло на другий план через важке захворювання…

Аплікації та акварель!

П'ятниця, 01 квітня, 2016

Знову про інгалятор...

Середа, 30 березня, 2016
Не встигли ми натішитись, тим що вдалось зібрати кошти на інгалятор для Софійки Миколюк, як в той же ж день, естафету було передано іншій дитині, Ігоркові Цвяну.

Софійка Пирожак – ще один місяць життя!

Понеділок, 28 березня, 2016
Отже, чергова порція Фрезубіну і Ліберо – Софійка Пирожак передає вітання всім прекрасним людям, які допомагають їй жити:)

Креон для Соломійки.

Понеділок, 28 березня, 2016
Декілька днів тому Соломійку виписали із реанімації, але дівчинка у лікарні ще на довго...

«ІТ-Миколай 2015» - звіт!

П'ятниця, 25 березня, 2016
Цього року успішно відбулась четверта спільна з львівським ІТ акція «ІТ-Миколай 2015». Ми живемо у нестабільні часи великих змін,і як життя вносить корективи в кожен наш день – так само воно внесло корективи і в наші плани!

Коломіцин...

Четвер, 24 березня, 2016
Напевно, після цього слова вже можна не продовжувати. Бо і так зрозуміло, що ідеться про чергові проблеми, пов'язані з ним.

Квіти із креппаперу та іграшки із фетру!:)

Четвер, 24 березня, 2016
Протягом кількох останніх тижнів у відділенні хірургії та гематології — діток небагато. Один карантин плавно переходить в інший... Ми, все ж заходимо в гості до малят, роздаючм матеріали для роботи у палатах.

Леськів Нестор – 5400 на Вінорельбін!

Вівторок, 22 березня, 2016
Нестор надзвичайно цікавий, активний, емоційний та говіркий хлопчик :) Він цікавиться абсолютно всім, з чим йому доводилося стикатись - математика, малювання, трудове навчання, бойовий гопак, гра на флейті, гурток «Юного техніка» і збирання моделей літаків, і все, що б ми не робили з дітками на творчих заняттях йому до наснаги!

Юліана Палюк – Ювенільний ревматоїдний артрит.

Понеділок, 21 березня, 2016
Юліана маленька дівчинка, учениця 4 класу, красуня і відмінниця. А ще, завдяки їй ми, на жаль, дізнались про ще один важкий дитячий діагноз - Ювенільний ревматоїдний артрит, скорочено ЮРА. Що таке ЮРА? Коротко – це скутість руху, біль, затримка росту, постійні приймання ліків і дуже часті відвідування лікарні. А ще – це дуже великі суми на лікування.