Новини

13 500 гривень для Тимофіїв Марії.

Вівторок, 25 листопада, 2014
Сьогодні до нас зателефонувала мама Марійки, її голос тремтів, вона ледь стримувала сльози. У дівчинки - загострення і їй терміново потрібен препарат "Пульмозим"...

Підлітки та муковісцидоз.

Понеділок, 24 листопада, 2014
Чи Ви коли небудь задумувались над тим, яким є життя важкохворих підлітків, що вони відчувають і про що мріють? Власне ця стаття буде присвячена відповіді на це питання. І стосуватиметься вона двох прекрасних дітей: Бачук Діани та Безуса Ігоря. Двоє – вже дорослі і у двох страшний діагноз – муковісцидоз.

Миколай дітям у лікарнях 2014!

Середа, 19 листопада, 2014
У скрутні та непрості для нас часи - позитивні емоції найкращий помічник у боротьбі зі стресом. У такий період веселі та яскраві свята – як ніколи актуальні! Особливо, якщо мова заходить про важкохворих діток і день св. Миколая!

І знову про ФКУ.

Середа, 19 листопада, 2014
Сьогодні ми зустрілись із новою дилемою, що не дає нам спокою: як поділити 8 банок суміші між 25 дітьми …

Творчій майстерні бути!

Середа, 19 листопада, 2014
Ура! Завдяки Вашій допомозі ми і надалі продовжуватимемо творчі заняття у 10 відділеннях львівських лікарень!

46.

Середа, 19 листопада, 2014
46 – саме таку кількість упаковок препарату "Пульмозим" ми отримали на початку осені від наших російських колег і просто хороших друзів БФ «Кислород»!

Їжачки на Дністерській 27!:)

Вівторок, 18 листопада, 2014
Цієї суботи діти із відділення гематології та хірургії Львова виготовляли їжачків. Створювали їх за допомогою картону, креп паперу та двостороннього скотчу. Якими ж вийшли роботи наших малят, Ви можете побачити далі.

Золотоволосе сонечко Крістианчик Нодь!

П'ятниця, 14 листопада, 2014
Непосидючий Крістіанчик – у важкому стані. І йому необхідний Пульмозим, який буде для хлопчика «рятівним кругом».

Діти з Львівської хірургії (ЗУСДМЦ).

Середа, 12 листопада, 2014
Ми вже дуже давно не писали загальних новин по нашим дітям, лише про творчі заняття, та сьогодні ми стикнулися з тим, що дітей дуже багато і присвятити кожному окрему статтю ми не зможемо – бо хтось неминуче лишиться поза увагою… Отже ця новина про п’ятьох дітей, що проходять лікування у хірургії львівського центру.

Мандруючи вулицями Львова:)

Вівторок, 11 листопада, 2014
Прогулюючись львівськими вуличками Ви маєте змогу побачити чудові архітектурні споруди, що зберегли історію віків та відчути незабутню позитивну атмосферу цього міста. Саме її ми з дітьми з Дністерської 27 і захотіли втілити у малюнках.