Новини

Дякуємо!

Понеділок, 30 березня, 2020
Ми вже почали хвилюватися через те, що наші підопічні – понад сто дітей з важкими захворюваннями, опиняться у скрутній ситуації і матимуть труднощі із забезпеченням спецхарчуванням.

Триває партнерська акція від неймовірних Dodo Socks.

П'ятниця, 27 березня, 2020
Замовляючи будь-яку пару шкарпеток із благодійної колекції «Карантин», ви допомагаєте БФ «Крила надії» в закупівлі систем індивідуального захисту для лікарів швидкої допомоги.

Олежику Казміруку - 13!

Четвер, 26 березня, 2020
Ділимося радісною звісткою з Червонограда від нашого колишнього підопічного Олежика Казмірука – учора хлопчик святкував свої 13!

Об'єднуємось в бородьбі з коронавірусом!

Середа, 25 березня, 2020
БФ «Крила надії» спільно з іншими благодійними організаціями, волонтерами, громадськими активістами, медиками та Департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА об’єдналися у центр оперативного реагування на виклики, пов’язані із боротьбою з вірусною інфекцією COVID-19.

Ми продовжуємо роботу!

Вівторок, 24 березня, 2020
Незважаючи на карантин, БФ "Крила надії" продовжує роботу за всіма медичними напрямками у звиклому режимі

350 тис. грн. на проект"Дихай!Живи!"

Вівторок, 24 березня, 2020
Наш проект «Дихай, живи!» допомагає дітям хворим на муковісцидоз закупівлею спеціального обладнання – інгаляторів та кисневих концентраторів.

Львів приймає виклик у боротьбі з коронавірусом

Четвер, 19 березня, 2020
Досвід інших країн показує, що стрімке зростання кількості хворих – лише питання часу.

Львове, час для консолідації зусиль настав!

Неділя, 15 березня, 2020
Від того, як швидко зреагуємо зараз, залежить, як пройдуть в нас наступні півтора місяці.

Дякуємо усім, хто долучається до проекту «Їжа дітям»!

П'ятниця, 13 березня, 2020
Минулого тижня завдяки незмінній підтримці наших друзів Юрій Федечко та Благодійний фонд "Із янголом на плечі", @Dmytro Atamanyuk та Studiosantе Aide Mеdicale & Caritative France-Ukrainе, Aide Medicale et Caritative de France - Благодійна та медична допомога , спецхарчування отримали перші 50 родин з паліативної програми, у яких найбільш критична ситуація.

Hair for share

Четвер, 12 березня, 2020
У кожного з нас є мрії 🦄. Більшість дівчаток, наприклад, хочуть одного разу одягти казкову сукню, зробити гарну зачіску та макіяж і поїхати на бал. Або щось на нього схоже — як от весілля улюбленої тітоньки. Ось і наша Злата, яка після складного лікування в онковідділенні повернулася до дому, з нетерпінням очікувала на цей день.