Новини

Грастим, Нейпоген, Біовен…

Середа, 27 лютого, 2013
У Львові дуже потрібна допомога. У половини наших дітлахів або «завалились» показники, або погрожують «завалитись» з дня на день!

І знову рибки:)

Вівторок, 26 лютого, 2013
Орігамі - мистецтво складання паперу. Та до заняття цього тижня воно в мене асоціювалось лишень із словом «стрес»(в силу особистого досвіду):). Зарікаючись більше не проводити заняття використовуючи цю техніку, собі ж на здивування було обрано тему «Модульне орігамі», а конкретніше - складання рибок. І як виявилось, вибір був правильним – діти із Дністерської швидко вловили усю суть роботи і з легкістю створили підходну красуню, дехто й не одну! І це при тому, що майже всі займались такою діяльністю вперше.

Львівські новини – потрібна допомога нашим хлопчикам!

Понеділок, 25 лютого, 2013
Одразу троє львівських хлопчаків потребують нашої допомоги у боротьбі з низькими аналізами.

52 тисячі гривень за тиждень – встигнемо?

Понеділок, 25 лютого, 2013
Ломазі Тарасу потрібна операція на відкритому мозку вартістю 110 000 гривень (11 000 Євро). Відбудеться вона у клініці Дебрицену наступного тижня, точніше – 6 березня, а ще точніше, відбудеться, якщо будуть кошти.

Акція «Надія Є!» до дня онкохворої дитини.

Середа, 20 лютого, 2013
15 та 16 лютого, як і кілька років поспіль, у Львові та Трускавці, а цього року ще й у Стебнику, Бориславі та Дрогобичі, відбулася благодійна свічкова акція до міжнародного Дня онкохворої дитини «Надія Є!»

Ми це зробили!!! Або лазер для цитофлуориметра.

Середа, 20 лютого, 2013
У ЗУСДМЦ знову запрацював цитофлуо риметр – цей апарат відіграє ключову роль у діагностиці онкогематологічних захворювань, зокрема лейкозів та лімфом. Ці діагнози, нажаль, досить часті серед наших підопічних і вимагають дуже швидкої діагностики та невідкладного лікування.

Климочко Ромчик – потрібна повторна ТКМ.

Вівторок, 19 лютого, 2013
Надзвичайно важко і боляче описувати ту ситуацію, яка склалась у Ромчика Климочко. Хлопчик вже кілька місяців перебуває у відділенні трансплантації київського Охматдиту, куди він приїхав на планову перевірку, а залишився… на повторну ТКМ...

Як діти із ЗУСДМЦ декорували скриньки:)

Вівторок, 19 лютого, 2013
Скриньки, скільки маленьких таємниць та просто красивих речей вони можуть приховати у собі; а у скількох казках та легендах згадуються ці вироби, усіх й не злічити! Ось і ми захотіли собі як мінімум по одному такому). Враховуючи те, що на цьому тижні увесь світ святкував день Валентина, ми продовжили сердечну епопею і декорували скриньки вищезгаданої форми за допомогою бісеру та стрічок. Та місце знайшлось і для круглих коробочок. Діти були в захваті від ідеї оздоблення, а ми - від їхніх робіт.