Новини

Детки из Львовской областной

Неділя, 29 березня, 2009
Детки из Львовской областной

Ткачук Вадимчик – в понедельник операция!

Неділя, 29 березня, 2009
Ткачук Вадимчик продолжает нелёгкий бой с болезнью. Мальчик в больнице с мамой и бабушкой, в понедельник ему назначена операция. К счастью, ендопротез пока Вадимчику не понадобится, но операция всё равно будет очень сложной и длительной, малышу удалят опухоль из ручки, возьмут кусочек кости из ножки и пересадят его в руку, длиться процедура будет более четырёх часов. Стоит ли говорить как переживают мама и бабушка, а у Вадимчика при страшном слове «операция» начинается просто истерика…

Мебель для Львовской областной!

Вівторок, 24 березня, 2009
Во вторник, 17 марта, львовское отделение VAB Bank передало Львовской областной детской специализированной клинической больнице офисную мебель.

Ангелінка продовжує лікування

Четвер, 19 березня, 2009
Після довгоочікуваного МРТ і поїздки в Київ хочеться втішити всіх хорошою новиною. Після променевої терапії і хімії пухлина Ангелінки Сухецької зменшилась в розмірах. Отже, лікування дає хороші результати.

Величезна подяка від наших діток

Понеділок, 16 березня, 2009
Прунчак Володя і його батьки висловлюють величезну подяку всім небайдужим людям, що відгукнулись на прохання допомогти хлопчику...

Коротко про наших діток

Четвер, 12 березня, 2009
Новини 13.03.2009

Брич Володимир

Понеділок, 09 березня, 2009
Знайомтесь, Володимир Брич. Володі 19 років, він студент Львівського національного медичного університету, майбутній стоматолог. Володя веселий, компанійський хлопець,має багато добрих друзів, дуже любить активний відпочинок, слухати музику і водити машину, і все було б чудово, як би не хвороба. У Володі мієлодиспластичний синдром і йому потрібна неспоріднена ТКМ.

Молодняк Роксоляна

Вівторок, 03 березня, 2009
У Львові почалась справжня весна, тепла і сонячна, а разом із весною прийшла прекрасна і довгоочікувана звістка – Молодняк Роксоляну виписали з лікарні!

Ангелінка чекає на МРТ

П'ятниця, 27 лютого, 2009
Місяць тому Ангелінка Сухецька закінчила другий блок, але їй ще не зробили МРТ. На щастя, причина не в здоров’ї дівчинки. Причина в тому, що томограф в луцькій лікарні вже місяць є несправним. Обіцяють, що з березня він запрацює. Звичайно, можна було б зробити МРТ в м. Рівне, але їхній томограф є старий, і процедура триває не 8 а 35 хвилин, і потрібно вводити наркоз, а в Ангеліни слабке серце. Отож, батьки вирішили не ризикувати здоров'ям донечки і почекати на «свій» апарат.

Наши новости

Четвер, 26 лютого, 2009
Наши новости