Новини

Дякуємо усім, хто долучається до проекту «Їжа дітям»!

П'ятниця, 13 березня, 2020
Минулого тижня завдяки незмінній підтримці наших друзів Юрій Федечко та Благодійний фонд "Із янголом на плечі", @Dmytro Atamanyuk та Studiosantе Aide Mеdicale & Caritative France-Ukrainе, Aide Medicale et Caritative de France - Благодійна та медична допомога , спецхарчування отримали перші 50 родин з паліативної програми, у яких найбільш критична ситуація.

Hair for share

Четвер, 12 березня, 2020
У кожного з нас є мрії 🦄. Більшість дівчаток, наприклад, хочуть одного разу одягти казкову сукню, зробити гарну зачіску та макіяж і поїхати на бал. Або щось на нього схоже — як от весілля улюбленої тітоньки. Ось і наша Злата, яка після складного лікування в онковідділенні повернулася до дому, з нетерпінням очікувала на цей день.

Грандіозна новина про Олега Пилипчака!

Вівторок, 10 березня, 2020
Рік тому ми проводили для нього збірку коштів на супровід лікування за кордоном.

Творча майстерня:)

Вівторок, 10 березня, 2020
Хоча лікарі не вказують у листах призначень «Творчу майстерню», але щотижня ми бачимо, що саме вона є однією з найбільш очікуваних «процедур» для наших маленьких та юних підопічних з відділень хірургії, гематології та педіатрії Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Пташки з ниток:)

Вівторок, 03 березня, 2020
Погляньте, які чудові провісники весни загніздилися по вул. Дністерській у Західноукраънський спеціалізований дитячий медичний центр!

ДИХАЙ!ЖИВИ!

Четвер, 27 лютого, 2020
Муковісцидоз або кістозний фіброз – одне з найпоширеніших рідкісних захворювань, яке трапляється в однієї дитини серед 2,5 тисяч немовлят.

15 лютого - День дитини, яка здолала рак

Субота, 15 лютого, 2020
Мабуть, найдужче нам би хотілося, щоб цей день колись став днем остаточної перемоги над раком, але вже й сьогодні – це день сміливих і мужніх діток, день сильних батьків, самовідданих лікарів та великої волонтерської спільноти, яка присвячує свій час та зусилля допомозі іншим.

Дві важливі мети цього місяця

Четвер, 13 лютого, 2020
Один з пріоритетів нашого фонду – створювати онкохворим дітям можливості для діагностики та лікування якомога ближче до дому. Адже для них і так достатньо стресу та негативних переживань, а рідні стіни і близькі люди додають сили та підтримки у боротьбі з хворобою. Саме тому ми завжди долучаємося до проектів, які покращують умови в дитячих онковідділеннях.

ЗАПРОШУЄМО НА БЛАГОЧИННИЙ ЯРМАРОК

Четвер, 06 лютого, 2020
Вже цієї п’ятниці, 7 лютого, у Середня Загальноосвітня Школа Східних Мов Та Бойових Мистецтв Будокан відбудеться благодійний фестиваль та ярмарок корисної їжі, підчас якого усі бажаючі зможуть підтримати онкоодужуючих дітей — підопічних Благодійного фонду “Крила надії”.

Дякуємо благодійникам, які допомогли хлопчикові з вадою серця

Понеділок, 23 грудня, 2019
Непрості проблеми разом вирішувати легше! Ділимося з вами неймовірною історією.