Новини

Кучма Владисла – Цереброкурин або 6 520 гривень!

П'ятниця, 07 листопада, 2014
Пам’ятаєте цього хлопчика з величезними очима та рідкісним, а тому, незрозумілим, діагнозам Денді-Уркера? Так, це Владиславчик Кучма. З нашого знайомства минуло пів року, з того часу малюк пройшов два курси лікування Цереброкурином, і ви знаєте, результат є!

46 900 гривень для Іринки!

П'ятниця, 07 листопада, 2014
Напевно, статті із таким великим переліком потреб для однієї дитини ще не було. А нашим рекордсменом стала сором’язлива Іринка Зіньків.

Вшивний катетер Бровіак для Софійки Мицко!

Четвер, 06 листопада, 2014
У відділенні гематології ЗУСДМЦ проходить лікування маленька красуня. Звати її Софійка Мицко. Їй 9 років, вона навчається в 4 класі і дуже любить малювати. Малює Софійка зазвичай сім’ю – маму, тата, і себе з старшим братом Андрієм.

Маркус Люба – контрольне МРТ.

Четвер, 06 листопада, 2014
Дуже нечасто звертаються до нас по допомогу батьки Любочки Маркус – потрібні дівчинці препарати є в лікарні, з тим, чого немає, справляються самі, допомогти просять лише з оплатою обстеження.

Індіанські вожді!:)

Середа, 05 листопада, 2014
Нарешті ми дочекались цього веселого та яскравого заняття і наші дітки знову мали змогу перевтілитись у яскравих та веселих індіанців. Відбувалось це завдяки різнобарвним коронам, які вони виготовляли цієї суботи.

ФКУ катастрофа!

Середа, 05 листопада, 2014
Щойно відбулась розмова, якої я дуже боялась. До мене подзвонила мама, дитина,якої хворіє на фенілкетонурію. Вона хотіла взнати зовсім просту інформацію: скільки вже вдалось зібрати грошей на спецхарчування для діток із цим діагнозом. «65 гривень замість 58 417»… Опісля почутого вона, неначе втратила дар мови і довго мовчала. Мабуть набиралась сил аби задати одне єдине запитання «Що ж нам тепер робити?».

Казкова красуня Башмат Юлія.

Вівторок, 04 листопада, 2014
Ця стаття особлива, тому що написана не нами, а дівчиною, яка потребує Вашої допомоги.

Магнітики на холодильник:).

Вівторок, 28 жовтня, 2014
Цієї суботи ми разом із дітьми, що проходять лікування у відділенні гематології та хірургії Львова виготовляли магнітики. Тема виявилась не лишень красивою, але й корисною:). Тепер холодильники маленьких творців прикрашатиме симпатичний власноруч створений сувенір.

Затишшя на рахунках: Кекух Злата, Веремчук Ганна, Каптованець Дмитро, Берко Віталік.

Вівторок, 28 жовтня, 2014
Ці четверо дітей такі різні, як за віком так і вподобаннями. Але є те, що сьогодні їх об’єднало – діагноз муковісцидоз, потреба у Пульмозимі та брак коштів на лікування…

Ситуація SOS:харчування для дітей із фенілкетонурією!

Понеділок, 27 жовтня, 2014
Надзвичайно критична ситуація склалась у маленьких пацієнтів із діагнозом фенілкетонурія! Безбілкова суміш, яку вони приймали все життя не пройшла тендер… Її замінено на ФКУ-2. Проте пройде багато місяців, поки все нормалізується на законодавчому рівні. Батьки - у відчаї, тому що сума на два тижні прийому харчування звучить нереально величезною не лишень для них, а й боюсь це друкувати… для нас... Для 25 дітей із львівьскої лікарні – це 147 300 гривень. Вживати його малюки повинні по життєво… Ну що ж, звучить як новий повноцінний проект фонду.