Новини

Софійка Пирожак – Фрезубін і підгузники. Ціна питання – 5271 гривня.

Вівторок, 02 вересня, 2014
Пирожак Софійка – наша особлива дівчинка, важка і специфічна дитина, з особливими потребами і своїм ритмом життя. Дитина, про яку немає веселих історій та обнадійливих новин, бо Софійчині будні – це памперси, спецхарчування, ліки та лікарні.

Ростик Білошапко – 29 566 гривень на Філстим!

Субота, 02 серпня, 2014
Ростик Білошапко в лікарні, проходить протирецидивний протокол. Після хімії має бути трансплантація кісткового мозку.

Тетянка Дзюба – попереду ТКМ!

Середа, 30 липня, 2014
В понеділок вечором Тетянка Дзюба з батьками вирушила до Києва. Там в Охмадиті їй планують проводити ТКМ. Донором буде мама або тато – це стане зрозуміло за тиждень, коли дівчинці і батькам зроблять всі необхідні обстеження.

Попіль Соломійка - 9130 гривень на Флударабін та Філстим.

Середа, 30 липня, 2014
Дуже потрібна допомога для однієї маленької принцеси з Львівської гематології.

Брелки із фетру:)!

Вівторок, 29 липня, 2014
«Сьогодні ми будемо створювати брелки!». Саме із цієї фрази почалось заняття цього тижня, і саме опісля неї у відділенні хірургії та гематології ми спостерігали незвичну картину: на загальне заняття прийшли майже всі діти. Особливо це викликає подив, коли мова заходить про хірургію, де вони зазвичай працюють по палатах. Цієї суботи дітвора зробила по одному, два, а то й три вироби! Словом, заняття з розряду тих, які викликають серед дітей та батьків справжній фурор:)!Отже, якими саме вийшли брелки дивіться далі.

Прийма Оленка – 14 150 гривень на Біовен!

Вівторок, 29 липня, 2014
Дуже і дуже важка ситуація склалась у Оленки Прийми – ми писали про дівчинку на початку місяця.

Фантастичні дракончики:)!

Вівторок, 29 липня, 2014
Як інколи хочеться побувати у казковому світі, де трапляються дива та живуть чудернацькі істоти - жар-птиці, єдинороги, дракони і т.д.... Так, ця ідея з області фантастики! :)Проте, як показало цьоготижневе заняття - місце цим загадковим створінням не лише у казках, а й на наших творчих заняттях. Діти із гематології та хірургії Львова знову виготовляли дракончиків. Та на відміну від казкових, які часто постають перед нами лихими та хитрими, дракончики діток - добрі та привітні:).

Андрійко Мізун – 10 659 гривень на Топотекан!

Субота, 26 липня, 2014
Андрійко поїхав додому, набиратись сил і готуватись до подальшого лікування. Хлопчику планується ще три блоки Топотекату (він же Гікамтин).