Новини

День сміху на Дністерській 27!

Субота, 09 квітня, 2016
Ура! Знову окуляри до 1 квітня! Напевно, жодне заняття не викликає стільки сміху та позитинвих емоцій, як це творче!

Улюблений розпис скляночок:).

П'ятниця, 08 квітня, 2016
Які бі складнощі не стояли на шляху проведення цього творчого(наприклад, дотящити 30 склянок у відділення лікарні), ми кілька раз на рік проводимо це заняття, тому що воно викликає у діток море позитиву та захвату. Вони й самі дивуються тому наскільки гарно виглядають їхні розписи по завершенню заняття.

Проць Володя – 3000 на карбоплатин!

Четвер, 07 квітня, 2016
Володя Проць в лікарні вже майже три місяці, з тих пір як в січні його прооперували і розпочали хімію, він ще ні разу не був вдома.

Настя Зінгіс – допоможіть дожити до пересадки!

Середа, 06 квітня, 2016
Отже, знайомтесь – Настя. Насті 15 років, вона займається вокалом, у неї багато друзів, вона дуже любить брати участь у шкільних вечорах. Та недавно це все для Насті відійшло на другий план через важке захворювання…

Аплікації та акварель!

П'ятниця, 01 квітня, 2016

Знову про інгалятор...

Середа, 30 березня, 2016
Не встигли ми натішитись, тим що вдалось зібрати кошти на інгалятор для Софійки Миколюк, як в той же ж день, естафету було передано іншій дитині, Ігоркові Цвяну.

Софійка Пирожак – ще один місяць життя!

Понеділок, 28 березня, 2016
Отже, чергова порція Фрезубіну і Ліберо – Софійка Пирожак передає вітання всім прекрасним людям, які допомагають їй жити:)

Креон для Соломійки.

Понеділок, 28 березня, 2016
Декілька днів тому Соломійку виписали із реанімації, але дівчинка у лікарні ще на довго...

«ІТ-Миколай 2015» - звіт!

П'ятниця, 25 березня, 2016
Цього року успішно відбулась четверта спільна з львівським ІТ акція «ІТ-Миколай 2015». Ми живемо у нестабільні часи великих змін,і як життя вносить корективи в кожен наш день – так само воно внесло корективи і в наші плани!

Коломіцин...

Четвер, 24 березня, 2016
Напевно, після цього слова вже можна не продовжувати. Бо і так зрозуміло, що ідеться про чергові проблеми, пов'язані з ним.