Новини

Дякуємо нашим благодійникам! Вересень :)

Неділя, 30 вересня, 2018
Трохи фото звітів про те, чим ми займались останнім часом :)

Проблема в реанімації найменших.

Середа, 19 вересня, 2018
Сьогодні в реанімації новонароджених ОХМАТДИТу нам розповіли про складну ситуацію, яка може стати справжньою катастрофою. Мова іде про кисневу підтримку новонароджених дітей, які не можуть самостійно дихати і потребують апарату штучної вентиляції легень.

Збираємо "ранець" для наших мв-шок

Понеділок, 10 вересня, 2018
Осінь - це завжди турботия, добре відомі усім батькам.. Книги, зошити, одяг і загалом цей список можна продовжувати вічно:). А ось наші підопічні з муковісцидозом мають зібрати особливий "ранець"з різними апаратами, препаратами і т.д. Атже, осінь для них - це загострення та погіршення стану...

«Run the World. Львівська десятка».

Четвер, 30 серпня, 2018
Львів відкритий для світу, здорового способу життя та добрих справ!

Хочу додому!

Понеділок, 27 серпня, 2018
Останні два місяці цього чудового літа Миколка провів не на морях чи в горах, вдихаючи чисте повітря, і навіть не у своїй кімнаті вдома, серед люблячої родини. Останні два місяці домом для хлопчика стала лікарня Охматдит.

Інфузомат - не розкіш, а необхідність.

Понеділок, 20 серпня, 2018
Коли дитина з важким захворюванням потрапляє у лікарню,їй вливають дуже важкі, інколи токсичні ліки. Все має бути точним до ідеалу. Тому що будь яка похибка може коштувати надто дорого.

Врятувати рядового Дмитра: Меронем

Середа, 01 серпня, 2018
Давненько наш рядовий не був у лікарні. Але його стан не дає йому інших варіантів, аніж заступити на лікування у стаціонарі.

Принцеса, що мріє стати лікарем.

Понеділок, 23 липня, 2018
Маленька принцеса Айсель добра і весела дівчинка, вона мріє бути лікарем, коли виросте, щоб лікувати інших діточок, а наразі активно лікує ляльок і батьків, робить їм уколи і дає ліки, бо вже добре розуміє, на скільки вони потрібні!

Надія для Ромчика Роїка!

Вівторок, 17 липня, 2018
На початку серпня, а точніше 5 числа, Ромчика чекають в Польші, в Центрі здоров’я дитини. Це буде планове обстеження у невролога і ми чекаємо його із завмиранням серця. Чому так? А тому, що кілька місяців тому відбулось справжнє диво!

Другий шанс для Христі: повторна ТКМ.

Вівторок, 10 липня, 2018
Христі Страдомській 15 років і декілька останніх місяців вона живе у лікарні. В неї рідкісне генетичне захворювання, через яке страждає її імунна система. І навіть звичайна інфекція може призвести до неминучих наслідків.