Новини

Оксанка Шандерская - протипролежневі матрац і Ноксафіл.

Вівторок, 26 червня, 2012
На жаль, ніяк не можемо потішити хорошими новинами від Оксанки Шандерской.

Нижник Василь - 900 гривень на МРТ.

Вівторок, 26 червня, 2012
Василько проходить лікування в хірургії ЗУСДМЦ. Завтра у нього МРТ вартістю 900 гривень.

Коники-мотанки із гофропаперу:)

Вівторок, 26 червня, 2012
Створення коників сягає давніх часів, не загубилось воно і серед наших днів. Тому що вважається, що ці вироби приносять щастя людині та добробут у її оселю. Напевно, найпопулярнішим матеріалом для такого виду творчої роботи слугує солома. З нею діти із Дністерської не працювали, а замінили її на більш сучасну основу - гофропапір. Підміни і не зауважити, ну хіба дуже придивитись:). Мабуть, не лише матеріал з якого ми виготовляли тваринку, а й сама назва звучить цікаво – мотанки із гофропаперу. А ці вироби так назвали діти та батьки із Дністерської, тому тепер вони несуть саме таке найменування:).

Грастим для Сергія Чмирука.

Понеділок, 25 червня, 2012
Сьогодні мені зателефонував Сергій. Досі ми з ним ще не спілкувались і жодного разу не бачились. Спілкувались ми з татом, з мамою, з лікуючим лікарем. А сьогодні подзвонив сам Сергій, бо тато поїхав додому, а хлопцю потрібен грастим. Ще 3 флакона окрім 8 закуплених минулого тижня.

Нікіта Гарькавий - допоможіть пройти хіміотерапію.

Четвер, 21 червня, 2012
Завтра Нікіта починає курс мегадозовой хімії.

Декупажні скриньки на Дністерській:)

Вівторок, 19 червня, 2012
Коробочки, коробочки і ще раз коробочки. Так, це напевно найповторюваніша та найпопулярніша тема для наших творчих занять. А чому? Завжди знайдуться речі, для зберігання яких необхідне особливе місце, або ж ті які треба швиденько приховати, тому що даний момент вони можуть порушувати гармонію порядку:). З призначенням декупажних скриньок діти із гематології та хірургії визначились досить швидко, а ось їхнє оздоблення проходило у неквапливій атмосфері. Робота проходила наступним чином: спочатку ми розписували картонну скриньку акрилом, далі приклеєвали декупажні серветки, наклейки, при бажанні довершували роботу мазками пензликів.

ПЕТ для Віталіка Гутника.

Понеділок, 18 червня, 2012