Новини

Бандурка Улянка

Четвер, 23 липня, 2009
Улянка чотири дні пробула в реанімації у Львівській обласній, в понеділок її перевели в палату. Дівчинка майже три тижня провела вдома, все було не погано, Улянка почувала себя нормально, правда, багато спала і майже не їла. А в минулий четвер під вечір стан різко погіршився, Улянка почала марити і «провалюватись» в сон.

Нове слово - акватипія

Субота, 18 липня, 2009
Акватипія, згідно зі словником, - технічний різновид граверного друку, побудований на застосуванні знежиреної (водяної) фарби, завдяки чому відтиск схожий на акварельний малюнок; твір, виконаний у цій техніці. А якщо пояснити це просто і зрозуміло діти робили кольорові малюнки на листах прозорого пластику, і переносили відбитком це все на папір, а далі цей фон доповнювали олівцями і пензлями.

Кусудама це...

Четвер, 16 липня, 2009
Кусудама (японською – лікарська куля) – один з найдавніших декоративних традиційних японських виробів у техніці оригамі. «Кусурі» японською мовою означає «ліки», «тама» – «куля». Отже, слово «кусудама» можна перекласти як «лікарська куля». Разом з тим, так називаються декоративні кулясті конструкції, зібрані з паперових квіток, розеток або збірних модулів іншої форми.

Останні новини з хірургії

Вівторок, 14 липня, 2009

Пластилінові хроніки

Четвер, 09 липня, 2009
Творче заняття в лікарні

Новини хірургії . Продовження

Четвер, 09 липня, 2009

Новини відділення хірургії

Понеділок, 06 липня, 2009
Мамчур Христинка, Сидоров Юра, Підкович Роман

Сюжет про Марту Сусуловську

Понеділок, 06 липня, 2009

День експериментального живопису

Четвер, 02 липня, 2009
У відділенні гематології в суботу ми проводили день експериментального живопису. Експеримент полягав у використанні нетрадиційних матеріалів які розмальовувались дітьми – гардин. Гардини кріпились на підрамник і відігравали роль полотна. Діти відчли себе справжніми художниками, бо в кожного з них було своє «полотно». Їх розмальовували акриловими фарбами в поєднанні з олійною пастеллю.

Термінова новина про Сусуловську Марту!

Середа, 01 липня, 2009
Сьогодні нам повідомили, що до завтрашнього обіду обов'язково потрібно оплатити 60 % вартості лікування.