Новини

Знову ТРЕБА

Четвер, 07 вересня, 2017
Останнім часом, кожного разу, сідаючи за написання статті, фактично переступаю через себе. Тому що знову треба “просити-просити і ще раз просити”... А є вибір? Ні, звісно, адже на кону стоїть дитяче життя.

Про найгостріші потреби діток з орфанними захворюваннями.

Четвер, 27 липня, 2017
Отак завжди, тільки ми задумаємся про відпустку, як “бем!” і зі всіх сторін безліч неочікуваних, термінових прохань та потреб. А ми скромно думали закрити незавершені справи:). Відпустка-відпусткою, а лікування повинне іти за розкладом.

Віта Ільницька – нові досягнення і нові випробування!

Середа, 26 липня, 2017
Красуня Віта продовжує боротьбу за своє життя. Завдяки всім вам дівчинці вчасно провели операцію і поставили ендопротез, який має зберегти її ногу, її мрії і її красу!

Мікусь Любчик – трансплантація ось-ось!

Середа, 19 липня, 2017
Сьогодні отримали новини від мами Любомира Мікуся. Хлопчик вже давно в київському Охматдиті, пройшов повторну хімію і нарешті готовий до авто-ТКМ. Її планували на середину липня і майже вклались – завтра наводнення з 10 ранку, на вихідні – мегадозова ХТ, у вівторок – переливають клітини.

Обстеження для маленької Вероніки

Понеділок, 17 липня, 2017
Є у відділенні педіатрії, що на Дністерській 27, маленьке сонечко, що сміється навіть у найпохмуріший день.

Катетри Бровіак, або як нестерпне зробити терпимим.

Четвер, 13 липня, 2017
Знайомтесь, це Назарчик. Йому рік і 8 місяців і вчора йому діагностували лейкоз, він дуже наляканий, капризний, хто б не зайшов у палату – про всяк випадок починає плакати…

Каша для зайців!

Середа, 12 липня, 2017
Колись ми започаткували рубрику «Каша для зайців» про харчування для самих маленьких. А самі маленькі лікуються в нас на Орлика і мають вроджені вади кишківника чи гепато-біліарної системи. І потребують тривалої жорсткої дієти і спецхарчування.

Максим, Володя та Віфенд

Середа, 05 липня, 2017
Панас Максим і Проць Володя ніколи не бачились і не знайомі, хоча майже одного віку і, напевно, знайшли б про що поговорити. Максим живе футболом, Володя – фанат «Лєго». В обох є брати, у Володі старший, а в Макса молодший, обидва з львівської області, обидва лікуються на Дністерській в ЗУСДМЦ, обидва мають добру, веселу вдачу.

Життя як боротьба!

Вівторок, 27 червня, 2017
Ми всі дуже добре знаємо, що лікування раку не є ні простою, ні швидкою справою. На жаль, це тривалий і дуже кропіткий процес, і навіть по завершенню основного лікування ще дуже довго доводиться навідуватись у лікарню, і більшість наших підопічних залишаються з нами на довгі роки.

Хочемо їсти!

Понеділок, 19 червня, 2017
Всім відомо та зрозуміло, що їжа — невід ємний елемент нашого життя. І коли немає можливості харчуватись звичайною їдою, обов'язково потрібно шукати альтернативи. Ви вже добре знаєте, що наші підопічні — дуже особливі діти. І в них, відповідно, особливі потреби у всьому. Включаючи, харчування. Дітям з дитячого хоспісу необхідне спеціальне лікувальне, яке збагачене усіма необхідними для підтримання життя хворої дитини елементами.