Новини

Особлива вечеря особливих дітей

Понеділок, 18 січня, 2021
Сьогодні за святковим столом зберуться родини на традиційну другу святу вечерю. Після спільної молитви господині запрошуватимуть скуштувати кутю, а тоді борщ чи грибну юшку, вареники чи голубці. Та не кожен святковий стіл складається із 12-ти страв. Поруч з нами живуть діти, у яких буде особлива вечеря.

Як знати, чи ваша допомога потрапила за призначенням?

Понеділок, 18 січня, 2021
Кожному, хто робить благодійний внесок, важливо знати, що його допомога потрапить за призначенням та змінить чиєсь життя на краще. Проте саме благодійність часто стає прикриттям для шахраїв, які паразитують на співчутті і щирих намірах інших людей.

«Терміново потрібна кров...»

П'ятниця, 15 січня, 2021
Мабуть, ви не раз помічали прохання про здачу крові. Переважно розшукують носії в певної групи і резуса, бо складники саме такої крові дуже потрібні комусь, хто в цей момент бореться за життя. Особливо гостро донорської крові бракує в період свят.

Дива трапляються там, де їх створюють!

Вівторок, 29 грудня, 2020
П‘ятий рік поспіль, напередодні Миколая і Нового року, ми отримуємо значну адресну допомогу від уже постійних благодійників Андрія та Володимира з Дрогобича та їх друзів.

Чудові новини від маленької Іларії!

Понеділок, 28 грудня, 2020
Маленьку Іларію перевели з реанімаційного у звичайне відділення, її аналізи нормалізувалися і ми вже можемо розповісти, що трансплантацію печінки від мами Тетяни успішно проведено!

Реанімація SOS!

Вівторок, 22 грудня, 2020
Дитині в реанімації потрібна допомога!

Перші мандарини вже у офісі!

Четвер, 17 грудня, 2020
Дякуємо найпершим помічникам святого Миколая із Дошкілля Святої Софії та Яскрава доШкола / Bright Preschool за яскраві та пахучі мандаринки!

День мандарина!

Середа, 16 грудня, 2020
Оголошуємо 17-те грудня Всельвівським Днем Мандарина!

Павлик хоче жити звичайним життям.

Понеділок, 14 грудня, 2020
Його однолітки переважно мріють про новий гаджет, Павлик же хоче просто жити.

Проекту "Hair for share" 2 роки!

П'ятниця, 11 грудня, 2020
Рівно два роки тому народилася волонтерська ініціатива Hair for Share, завдяки якій десятки онкоодужуючих дівчат та жінок по всій Україні отримали підтримку та турботу багатьох-багатьох незнайомих їм людей.