Новини

Шанс на дитинство для дітей з невиліковними хворобами!

Четвер, 04 лютого, 2021
Сьогодні депутати Львівської міської ради можуть змінити на краще життя десятків родин зі Львова та Львівської ОТГ, у яких зростають діти із невиліковними захворюваннями.

Inspiration Family:ІІІ-й Форум онкопацієнтів

Середа, 03 лютого, 2021
4 лютого, у Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями, в онлайн-форматі відбудеться ІІІ-й Форум онкопацієнтів. Його тематика – боротьба з раком в Україні та підтримка онкохворих на усіх етапах: від профілактики та скринінгу до реабілітації після лікування та паліативної допомоги.

ВАЖЛИВО! Змінено реквізити для регулярних платежів!

Вівторок, 02 лютого, 2021
Дякуємо усім, хто нас підтримує та перераховує щомісячні благодійні внески. Ваша допомога надзвичаийно цінна!

12 систем для Prismaflex вже у лікарні!

Понеділок, 01 лютого, 2021
Які асоціації у вас викликає слово «реанімація»?

Гарні новини з Верони

Четвер, 28 січня, 2021
Наша східна красуня Айсель змогла відсвяткувати свій День народження поза межами лікарні!

Місію виконано:).

Середа, 27 січня, 2021
Вчора ввечері у нас виникла термінова потреба відвезти концентратори кисню зі Львова до Стрия. І у цьому нам допомогла Патрульна поліція Львівської області!

#FoodForChild #Їжа_дітям

Понеділок, 25 січня, 2021
Що можна придбати на 145 грн.? Для когось – це ціна посиденьок за кавою чи перекусу під перегляд улюбленого фільму. А для когось – можливість продовжити життя, зробити його кращим, попри складний невиліковний діагноз.

Особлива вечеря особливих дітей

Понеділок, 18 січня, 2021
Сьогодні за святковим столом зберуться родини на традиційну другу святу вечерю. Після спільної молитви господині запрошуватимуть скуштувати кутю, а тоді борщ чи грибну юшку, вареники чи голубці. Та не кожен святковий стіл складається із 12-ти страв. Поруч з нами живуть діти, у яких буде особлива вечеря.

Як знати, чи ваша допомога потрапила за призначенням?

Понеділок, 18 січня, 2021
Кожному, хто робить благодійний внесок, важливо знати, що його допомога потрапить за призначенням та змінить чиєсь життя на краще. Проте саме благодійність часто стає прикриттям для шахраїв, які паразитують на співчутті і щирих намірах інших людей.

«Терміново потрібна кров...»

П'ятниця, 15 січня, 2021
Мабуть, ви не раз помічали прохання про здачу крові. Переважно розшукують носії в певної групи і резуса, бо складники саме такої крові дуже потрібні комусь, хто в цей момент бореться за життя. Особливо гостро донорської крові бракує в період свят.