Новини

Розписуємо ялинкові кульки! :)

Субота, 25 грудня, 2010
Все ближче підбираються до нас новорічні свята. Тому наші заняття з кожним разом все глибше передають новорічну атмосферу.

Верстюк Максим - потрібно 1000 гривень на МРТ на завтра!

Четвер, 23 грудня, 2010
Максу 8 років, вже більше року він бореться з хворобою.

Миколай дітям у лікарнях

Четвер, 23 грудня, 2010
19 грудня, день святого Миколая - ну хто в дитинстві не чекав на цей день? Ми всі родом з дитинства, мабуть тому, акція «Миколай дітям у лікарнях» вже давно стала для нас традиційною і найулюбленішою, адже на жодній з акцій ми не отримуємо стільки дитячих посмішок і тепла.

Новорічний хенд мейд ярмарок, або Допомагати просто!

Четвер, 23 грудня, 2010
10-12 грудня у Львові, в Палаці Петрушевича відбулася рукодільна виставка, де були представлені майже всі види рукодільних технік,

Допомагаємо зимі – робимо сніжинки! :)

Вівторок, 14 грудня, 2010
Роздумуючи над завданням для діток із Дністерської, я щораз поглядала за вікно і все ніяк не могла вирішити ЩО ж ми робитимемо наступної суботи, адже цікавих «зимових» завдань так багато! І раптом сама природа допомогла мені з вибором завдання - побачивши пухкі білі сніжинки, що закружляли у веселому танку, я зрозуміла: на наступному занятті ми будемо трудитися над створенням паперових сніжинок.

Кольорові святкові ангелики :)

П'ятниця, 10 грудня, 2010
Все сильніше вступає в свою силу зима. Та, разом з тим, це нагадує про наближення святкового періоду. Аби дітки в лікарнях також відчули цю приємну передсвяткову атмосферу і отримали від неї максимум задоволення, ми вирішили підібрати ще одне завдання із новорічно-різдвяною тематикою.

Нам три роки :)

Вівторок, 07 грудня, 2010
Сьогодні нашому фонду виповнюється три роки і майже п'ять років, як волонтери приходять у відділення де проходять лікування онкохворі діти і надають психологічну і фінансову допомогу.

Сезон передсвяткових приготувань оголошується відкритим! :)

Вівторок, 30 листопада, 2010
Перший лапатий сніжок нарешті потішив нас, кружляючи за вікном. Крокуючи під цим холодним небесним пухом у теплому одязі та взутті, нарешті з’являється відчуття наближення свят. Отож, ми вирішили не баритися – і розпочали передсвяткові приготування вже зараз, аби бути впевненими, що встигнемо зробити усе заплановане. :)

А ви так малювали? :)

Середа, 24 листопада, 2010
Минулої суботи в лікарні з дітками ми не вперше малювали. Однак техніку підібрали нову. Яку саме і як пройшло заняття, читайте далі.

Удосконалюємо свої вміння створювати китайське орігамі! :)

Середа, 17 листопада, 2010
Минулої суботи у лікарні ми разом із дітками робили китайське орігамі.