Новини

Пульмозим для маленької сміхотушки Златочки.

Понеділок, 07 вересня, 2015
Маленька Злата Кекух росте не по днях, а по годинах:). Кожного разу, коли ми її бачимо, нам залишається лишень дивуватись, як малеча виросла. Сподіваємось, що скоро знову буде причина для зустрічі, а саме, що нам вдасться передати їй препарат Пульмозим. Як Вам вже відомо, він дуже необхідний для діток із діагнозом муковісцидоз.

Літні вітражі:).

Субота, 08 серпня, 2015
Перед відпусктою ми захотіли провести заняття, яке надовго запам’ятається малюкам. Претендентів було чимало, та переможцем став розпис скляночок та вазонів. Діти були задоволені, а якими вийшли їхні роботи, дивіться далі.

Посилка із Бреші № 3!

П'ятниця, 07 серпня, 2015
Вже в третє ми отримали посилку від волонтерів асоціації «Віра Надія Любов», парафії Різдва Христового з м. Бреша Італії!

4057 гривень для Попіль Соломійки!

Вівторок, 28 липня, 2015
Дуже довго і дуже важко проходить реабілітаційний період після ТКМ у нашої красуні Соломійки Попіль.

Двоє львівський хлопчиків потребують допомоги!

Вівторок, 28 липня, 2015
Двоє наших підопічних хлопчаків терміново потребують допомоги – це маленький Харів Андрійко і дорослий Ігорчик Ступницький.

28 865, 76 грн. для Ганни Веремчук!

Вівторок, 28 липня, 2015
Дуже часто від батьків можна почути «Поступимо на лікування у відділення, якщо буде препарат». І постійно хочеться виправити це «якщо» на «коли»…

Дракончики :).

Вівторок, 28 липня, 2015
Цього заняття ми з дітками створювали наших улюблених дракончиків. Якими вийшли роботи маленьких майстрів з гематології та хірургії Львова, дивіться далі.

Посилка з Італії для малят з фенілкетонурією! -2.

Четвер, 23 липня, 2015
Надзвичайно дякуємо асоціації волонтерів «Віра Надія Любов», парафії Різдва Христового з м. Бреша Італії, яка вкотре передала велику посилочку для діток з ФКУ!

Теплі привітання на Дністерській, 27:).

Понеділок, 20 липня, 2015
Так, Ви все вірно зрозуміли, діти львівської лікарні виготовляли літні листівки.Щоб оригінально привітати усіх близьких, які святкують важливі події літом. А бо просто так. Хіба для того, аби подарувати іншим частинку свої уваги, потрібна причина?:)

15 056, 55 грн для сонячного та позитивного хлопчика.

Понеділок, 20 липня, 2015
У цій статті Ви не прочитаєте про те, як все погано, критично та сумно. Тому що вона про дуже веселого та світлого хлопчика, який зряджає своєю енергією навіть найсумніших людей. І навіть тоді, коли самому дуже кепсько. Ідеться про нашого Матвійка.