Новини

Діти на діалізі – наша найстабільніша стаття витрат…

Вівторок, 30 червня, 2015
Діти з важкими хронічними захворюваннями – це окрема категорія наших підопічних. Це діти, які в прямому сенсі живуть на препаратах. І хоч іноді дуже важко аврально знайти 10 чи 20 тисяч на «хімію» для онкологічних, повірте, в рази важче щомісяця вишукувати одну, дві, три тисячі на супутні препарати, які постійно вживають наші «діалізник»…

Глина і дитяча фантазія!:)

П'ятниця, 26 червня, 2015
Коли ці дві речі поєднуються виходить щось фантастичне. Не вірите, тоді дивіться далі:).

Шкірка Марічка – 3000 гривень на харчування!

Четвер, 25 червня, 2015
Вже два місяці Марічка Шкірка перебуває вдома. Знаєте, що дівчинка там робить? Вона «наїдає» життєво необхідні кілограми, щоб набрати потрібну вагу і прооперуватися у Львові.

Коваль Андрій – Карбоплатина на вівторок. 3800 гривень!

Четвер, 25 червня, 2015
Одному нашому бійцю на наступний тиждень вкрай потрібно 2 флакончика Карбоплатини по 450 мг.

Котики-песики:).

Понеділок, 22 червня, 2015
Як то кажуть, повторення - мати навчання. Ось ми знову взялись за орігамі. Складали котиків та песиків(мабуть, найулюбленіші тваринки наших малят). Із завданням діти впорались просто чудово. В чому ми, звісно ж, не сумнівались:).

3 банки замість 8…

Понеділок, 15 червня, 2015
Минулого тижня ми оплатили 2 банки харчування для Кумчи Олежика і 1 для Дідчук Софійки… Та цього дуже мало… Тому що на місяць кожному з них потрібні по 4 банки…

Спекотне заняття у спекотний день!:)

П'ятниця, 12 червня, 2015
Тінга-тінга – це надзвичайно цікавий стиль живопису, що вже давно став улюбленим серед наших малят. А це й не дивно. Адже він дуже позитивний, сонячний та автентичний.

Харів Андрійко. Ціна питання – 2146,69 гривень.

Середа, 10 червня, 2015
Ще один малюк з львівської хірургії ризикує не заступити вчасно на блок.

Посилка з Італії для малят з фенілкетонурією!

Середа, 10 червня, 2015
Пам’ятаєте ми писали про посилку від асоціації волонтерів «Віра Надія Любов», парафії Різдва Христового з м. Бреша Італії? Так ось, нарешті всі малята отримали по своєму пакуночку. І ми вирішили поділитись цією радісною новиною.

3327 гривні для Юрчика!

Понеділок, 08 червня, 2015
Вперше за тривалий час нам вдалось бачити Юрчика Добровольського активним ,веселим і балакучим. І на це є декілька причин.