Новини

Новини нашої малечі

Середа, 26 серпня, 2009
Рис Максим, Сидоров Юрчик, Мельник Ангелінка

Скляні рибки

Середа, 26 серпня, 2009
Скляні рибки, фарби кольору веселки, трохи фантазії… …І наше суботнє заняття перетворилося на свято творчості, гарного настрою і посмішок, де кожна дитина змогла відчути себе митцем і поринути у загадковий світ незвичайних істот.

Матеріали для творчих занять

Четвер, 20 серпня, 2009
Хочемо висловити велику подякам людям яким не байдуже дозвілля наших діток, що проходять лікування в ЛОДСКЛ, і які передають нам матеріали для проведення творчих занять.

Фантазія великого масштабу

Четвер, 20 серпня, 2009
На творчому занятті у відділенні хірургії дітки малювали, вірніше – дуже багато малювали – дуже – дуже - багато малювали.

Відійшла Глушак Мар'янка

Четвер, 20 серпня, 2009

Мар’янка Глушак в реанімації

Середа, 19 серпня, 2009
Просимо молитовної підтримки для Мар’янки Глушак яка перебуває в реанімації. Дівчинка в дуже важкому стані, без свідомості і постійно марить.

І ще раз про фенічки

Субота, 08 серпня, 2009
Ниточка жовта…нитка зелена…ниточка жовта…нитка зелена… за таким принципом і відбувалось наше творче заняття в суботу. Цього разу волонтери, діти і їхні батьки плели з ниток браслети, які в народі називають «фенєчки».

Сидоров Юрочка - знову дуже потрібна допомога!

Середа, 05 серпня, 2009
Зовсім недавно ми писали які чудові справи в нашого Сидорова Юрчіка. Малюк добре переніс операцію, через день вже був в палаті, почувається добре, сміється і охоче спілкується. Але результати гістології, які тато малюка возив до Києва, виявилися зовсім невтішними ... Пухлина виявилася живою і дуже висока ймовірність, що клітини пухлини залишилися в організмі малюка - а це дуже погано.

Бандурка Ульянка – світлий ангел.

Понеділок, 03 серпня, 2009
Вчора, 2 серпня, в 11:55 від нас пішла Бандурка Ульянка . Світла дівчинка, ясне сонечко, яскрава зірочка… Ульяночка була життєрадісною, веселою і доброю дівчинкою, до останнього вона сприймала хворобу як тимчасовий епізод свого життя, вона завжди знала, что все пройде і вона знову буде бігати і збирати квіти.

Як швидко зробити вітраж

Субота, 01 серпня, 2009
Справжній вітраж складається з шматочків кольорового скла, що вставляються в металеву раму. Але такі технології є занадто складні для нашої творчості у відділенні. Тому ми з дітками робимо спеціальні дитячі вітражі, які зовнішнім виглядом мало поступаються справжнім, але є набагато легшими у виконанні.