Новини

Ловися рибко велика і маленька!:)

Вівторок, 30 жовтня, 2012
Завітавши до львівській лікарні, що на Дністерській, цієї суботи ви б не зустріли діток, якими звикли їх бачити, а познайомилися б із природженими мореплавцями та риболовами:). А все це завдяки таким улюбленим «підводним» темам. Морські подорожі, рибки, і все що асоціюється із водою викликає у дітей хвилю позитиву! Те ж саме стосується скляних виробів та акрилу! Об’єднавши такі улюблені для них речі ми отримали справжній кольоровий вибух та немалий «улов», до двадцяти величеньких рибин:)! Та навіщо багато говорити, дивіться самі:).

Новини про Ореста Козака.

Понеділок, 29 жовтня, 2012

Андрій Пахолюк. Час минає.

Вівторок, 23 жовтня, 2012

Золота осінь та щирі усмішки на Дністерській:)

Вівторок, 23 жовтня, 2012
Багато тижнів ми із дітьми з хірургії та гематології присвятили «подорожам» екзотичними країнами світу та їхнім культурам, та на мить зупинились, але не для того аби перепочити, а щоб насолодитись тим, що дарує нам природа «тут і тепер». Із вікна дому чи прогулюючись доріжками парків ми милуємось переливанням жовто-червоних листочків. Так, прийшла пора золотої осені і творчого заняття присвяченого їй:). Цього тижня дітям пропонувались два варіанти роботи із паєтками - листочками: відтворити осінь у вигляді аплікацій, або ж складніший – створити об’ємне дерево.

Три ПЕТ успішно пройдені!

Понеділок, 22 жовтня, 2012
За останній тиждень у нас цілих три хороших новини, і всі вони привезені з Польщі)

Знайомтесь – Козак Галинка. Потрібен нейпоген

П'ятниця, 19 жовтня, 2012
У відділенні гематології ЗУСДМЦ проходить лікування дівчинка з бездонними сірими очима.

Не стало Жені Демчишина.

Четвер, 18 жовтня, 2012

Львівські новини.

Вівторок, 16 жовтня, 2012

Африканські аплікації у гематології та хірургії Львова :)

Вівторок, 16 жовтня, 2012
Дощ, небо затягнуте хмарами, негода така, що тільки вдома сидіти і пити тепленький чай. Та що ми бачимо у двох відділеннях лікарні? У гематології та хірургії вирує літній позитив та кипить жагуча творча робота! Так, цей день був дійсно «спекотним» завдяки творчому заняттю:). А саме - яскравим африканським аплікаціям:). Для створення роботи нам стали у пригоді кольоровий папір, картон, макарони, нитка для в’язання, гофрокартон, кольорові контури та клей. Від різноманіття запропонованих матеріалів аж очі розбігалися:). Та ми не розгубились і знайшли призначення для них усіх:).