Новини

Володя Брич – в очікуванні ТКМ

Четвер, 02 квітня, 2009
Два тижні тому Володя з батьками їздив до Польщі, до Вроцлава в Ніжньоселезкий центр клітинної трансплантації з національним банком донорів кісткового мозку. У цьому центрі Володя проходитиме трансплантацію. Володя двічі пройшов обстеження, перше, – коли прибув у клініку, і повторне – через тиждень. Результатами і лікарі, і сам Володя з батьками залишилися задоволені – кістковий мозок хлопця очищується. Володя увійшов до стійкої ремісії і ТКМ можна було б проводити вже, але донор, на жаль, не підійшов.

Тычинский Пётр – срочно нужна помощь!

Середа, 01 квітня, 2009
Давно мы не писали про Тычинского Петра, и вот, на сегодняшний день, новости такие – Петру срочно нужны деньги на продолжение лечения. На даный момент Петя находится во Львове, в областной детской больнице на Днестровской. К сожалению, с препаратами для детей из других областей в больнице очень сложно – их просто нет, бюджетом они не предусмотренны - они выделяются для ребёнка в его области и передаются сюда, при условии, что они есть в больнице в той области из которой ребёнок. Либо, родители их покупают за свои деньги. Вот и с Петькой такая же история

Детки из Львовской областной

Неділя, 29 березня, 2009
Детки из Львовской областной

Ткачук Вадимчик – в понедельник операция!

Неділя, 29 березня, 2009
Ткачук Вадимчик продолжает нелёгкий бой с болезнью. Мальчик в больнице с мамой и бабушкой, в понедельник ему назначена операция. К счастью, ендопротез пока Вадимчику не понадобится, но операция всё равно будет очень сложной и длительной, малышу удалят опухоль из ручки, возьмут кусочек кости из ножки и пересадят его в руку, длиться процедура будет более четырёх часов. Стоит ли говорить как переживают мама и бабушка, а у Вадимчика при страшном слове «операция» начинается просто истерика…

Мебель для Львовской областной!

Вівторок, 24 березня, 2009
Во вторник, 17 марта, львовское отделение VAB Bank передало Львовской областной детской специализированной клинической больнице офисную мебель.

Ангелінка продовжує лікування

Четвер, 19 березня, 2009
Після довгоочікуваного МРТ і поїздки в Київ хочеться втішити всіх хорошою новиною. Після променевої терапії і хімії пухлина Ангелінки Сухецької зменшилась в розмірах. Отже, лікування дає хороші результати.

Величезна подяка від наших діток

Понеділок, 16 березня, 2009
Прунчак Володя і його батьки висловлюють величезну подяку всім небайдужим людям, що відгукнулись на прохання допомогти хлопчику...

Коротко про наших діток

Четвер, 12 березня, 2009
Новини 13.03.2009

Брич Володимир

Понеділок, 09 березня, 2009
Знайомтесь, Володимир Брич. Володі 19 років, він студент Львівського національного медичного університету, майбутній стоматолог. Володя веселий, компанійський хлопець,має багато добрих друзів, дуже любить активний відпочинок, слухати музику і водити машину, і все було б чудово, як би не хвороба. У Володі мієлодиспластичний синдром і йому потрібна неспоріднена ТКМ.

Молодняк Роксоляна

Вівторок, 03 березня, 2009
У Львові почалась справжня весна, тепла і сонячна, а разом із весною прийшла прекрасна і довгоочікувана звістка – Молодняк Роксоляну виписали з лікарні!