Новини

«ІТ Миколай 2013»!

П'ятниця, 22 листопада, 2013

Драконо-пташки!:)

Середа, 13 листопада, 2013
Якась дивна назва статті, напевно, подумали Ви, побачивши її заголовок:).Та це не спроста! Більше того, усе навіть можна логічно пояснити. Є одне заняття, яке діти обожнюють через цікавість та легкість у виготовленні. Це створення дракончиків. Та повторятись ми не дуже любимо, тому вирішили його дещо видозмінити і складати за тією ж схемою іншу істоту – пташку, змінивши комбінацію, місце розташування деталей. Тим не менше, багато діток у цьому виробі бачили не пташку, а саме дракона. Хоч майже всі вони не були на цьому занятті. Ну що ж, цих мудрагеликів не проведеш:).

Новий апарат штучного дихання у ЗУСДМЦ. Ми це зробили!

Понеділок, 11 листопада, 2013
У відділенні інтенсивної терапії ЗУСДМЦ з’явився новий апарат штучної вентиляції легень Neumovent Graph Net. Він був вкрай необхідний для реанімації центру, де проходять лікування діти з важкими патологіями зі всієї західної України.

Терміново! 5820 гривень для Вікторії Рубахи!

П'ятниця, 08 листопада, 2013
У Львові терміново потрібна допомога для Рубахи Вікторії, дівчинка про ходить лікування в гематології ЗУСДМЦ.

Косинський Станіслав – 1400 гривень на МРТ.

Четвер, 07 листопада, 2013
Одному хлопчику з Луцька дуже потрібна наша допомога. Звати хлопчика Стас Косинський, йому 8 років, і у нього пухлина зхилу черепа – хордома.

Козак Павло – життя з муковісцидозом або 58 800 гривень.

Середа, 06 листопада, 2013
Павло Козак наш новий знайомий. Хлопцю 17 років і, як всі ми в цьому чарівному віці, він сповнений надій і сподівань.

Львівські індіанці!

Вівторок, 05 листопада, 2013
«Привіт! Сьогодні ми створюватимемо індіанські головні убори і на декілька годин перевтілимось у індіанців»! Опісля цих слів ми спостерігали наступну картину:діти якомога швидше мчаться із палат у їдальню і з нетерпінням чекають моменту, коли ж приміряють на себе новий,екзотичний образ. Виготовлення індіанських корон відбувалось за допомогою прикрашання цупкого картону квіточками, кружечками та пір’їнками. Якими кумедними були наші індіанці читайте у наступних абзацах статті.

Маццанті Святослав – допоможіть пройти IMBG!

Понеділок, 04 листопада, 2013
У Львові проходить лікування один чарівний хлопчик – жвавий, веселий, допитливий дворічний малюк, як і безліч інших діток в цьому віці)

Зайчики-побігайчики та лисички-сестрички!

Понеділок, 28 жовтня, 2013
Коли настає період творчої кризи у стилі «Яку ж тему запропонувати діткам цього тижня?!», неочікувано фантазія підштовхує до незвичних ідей із нестандартним використанням матеріалів. Так і відбулось цього разу: створення іграшок – справа стандартна для творчих занять, а ось застосування для неї основи із писанки - щось нове:). Обмотавши яйце ниткою, ми перейшли до декору вушних паличок та вирізання деталей із фетру. Всі ці елементи прикріплювали між собою на клеючий пістолет. Що ж вийшло у діток із гематології та хірургії дивіться далі.

Допомога для наших немовлят!

П'ятниця, 25 жовтня, 2013
Найменші з наших підопічних, зазвичай, є пацієнтами ІІ хірургії дитячої лікарні на Орлика. Саме туди потрапляють новонароджені з важкими патологіями. Саме там лікуються двоє наших крихітних претендентів на пересадку печінки.