Новини

Ліліана дякує за допомогу!

Четвер, 26 серпня, 2021
Новина, яка додасть сонця у сьогоднішній передосінній день!

Дитиство триває: Богданчик

Середа, 25 серпня, 2021
Богданчик любить футбол і спільні витівки з друзями. Він легко знаходить спільну мову з однолітками, уміє об’єднати та запалити якоюсь ідеєю. Тож, можливо з нього виросте не просто футболіст, а – капітан команди.

Дитинство триває: Кіра

Понеділок, 23 серпня, 2021
Кіра із задоволенням гостює влітку у бабусі на півдні. Тут вона може багато часу проводити на свіжому повітрі, милуватися квітами, прислухатися до щебету пташок.

Допоможіть Лілі знову бігати!

П'ятниця, 20 серпня, 2021
Допоки інші дітлахи ловили літнє сонце у жмені і гасали на велосипедах, маленька Ліля боролася за своє життя. ЇЇ літо розпочалося у реанімації. Туди вона потрапила через тиждень, після відкритого перелому руки, а далі сепсис і правець.

Дитинство тримає: Олежик

П'ятниця, 20 серпня, 2021
Олежик нещодавно відсвяткував День народження. Друзі і родичі родини, знаючи його пристрасть, подарували йому ще кілька нових іграшкових машинок. Тепер у нього справжній автопарк з вантажівок, тракторців і гоночних авто. Малюк зосереджено шикує всіх в ряд і обирає, на чому їздитиме сьогодні.

Дитинство триває: Марко

Понеділок, 16 серпня, 2021
Цей відважний приборкувач трицератопсів нещодавно відсвяткував чотири рочки.

Дитинство триває: Вероніка

Середа, 11 серпня, 2021
Знайомтесь: цю тендітну дівчинку звати Веронічка. Зовсім недавно вона відсвяткувала своє четверте день народження і отримала на нього найцінніший подарунок у світі — нове життя, свою нову нирочку! Тепер вона може жити без діалізу та радіти кожному дню дитинства!

Дитинство триває: Оля

Понеділок, 09 серпня, 2021
Олюся — дівчинка-дзиґа. Вона одночасно може бути всюди і займатися тисяча і однією важливою для неї справою. Та за мить інтерес минає, дівчинка знаходить собі стільки ж новіших, ще більш захопливих занять.

Дитинство триває: Лук'ян і Софійка

Четвер, 05 серпня, 2021
Софійка і Лук’ян з нетерпінням чекають літа. Адже це час, коли їм найбільш комфортно бувати на свіжому повітрі. Братик із сестричкою дистанційно навчаються у школі, тож, як і всі їхні однолітки, мають на літні канікули багато планів. Вони завчасно готують для мами перелік локацій, які хотіли б відвідати.

Лікарняні клоуни продовжують дарувати усмішки

Вівторок, 03 серпня, 2021
Невгамовний десант Лікарняні клоуни. Львів провідав наших підопічних із Мобільний хоспіс для дітей в Брюховичах.