Новини

Найкраща операційна для найменших пацієнтів дитячої лікарні

Четвер, 02 листопада, 2017
Якісна медицина неможлива без якісного медичного обладнання. Хірург може бути суперталановитим і супердосвідченим, але якщо під час операції йому на голову падає операційна лампа, чи в найвідповідальніший момент відмовляє спеціальний насос, то шанс врятувати пацієнта суттєво зменшується. Сучасне медичне обладнная допоможе рятувати життя найменшим львів'янам.

Особливе харчування для особливих дітей

Вівторок, 31 жовтня, 2017
Далеко не всі хвороби виліковні. Це сумна реальність. Страшні слова, які для багатьох людей є цілком незрозумілими (хоспіс, паліатив, інкурабельний), для інших – вже невід'ємна частина їхнього життя. І серед наших підопічних є діти, які потребують особливого лікування, що зробить їхню невиліковну хворобу не такою болісною.

Геманалізатору бути!!!

Понеділок, 30 жовтня, 2017
Ура! Сьогодні поставлений останній підпис на угоді і через півтора місяці наша дитяча онкогематологія отримає суперпупермегакрутий хемілюмінесцентний аналізатор.

Хвороба не перешкода для таланту

П'ятниця, 27 жовтня, 2017
КОШТИ ЗІБРАНО! Дякуємо Цюк Н.І. Такі діти, як Марійка Михайльонка, без перебільшень, майбутнє України.

Обстеження для малого непосиди!

Середа, 25 жовтня, 2017
Травень, червень, липень, серпень… Час летить невпинно! Швидше, ніж летить час, ростуть, хіба що, чиїсь діти :) Наприклад, маленький Арсен Логінов, він вже зовсім навіть не маленький, а цілком дорослий! І йому прийшов час знову їхати на обстеження.

Онкаспар для Арсена

Середа, 11 жовтня, 2017
Пам’ятаєте цей дивовижний вік – 17-18 років – коли ти нарешті студент, коли повітря п’янке, коли життя безкінечне і захопливе, коли сил вистачить, здається, на декілька життів, а ти ось тільки вирвався з-під маминого крила, і все таке безхмарне і сонячне, що голова іде обертом!

Холоксан для Вікторії!

Вівторок, 10 жовтня, 2017
UPDT 11/10/17/ - Ліки з'явились в лікарні. Збір закрито! Зібрані кошти будуть використані на інші потреби дівчинки.

Моніторинг життя

П'ятниця, 06 жовтня, 2017
Дитяча нейрохірургія… Від цього словосполучення мороз іде по шкірі і, відверто кажучи, навіть не хочеться замислюватись, хто ж потрапляє в це відділення. А потрапляють туди діти! Діти з черепно-мозковими травмами, діти з вродженими патологіями, діти з пухлинами мозку. Всіх їх без винятку чекають надзвичайно важкі операції і тривалі періоди відновлення.

Маленький Святко та його мрія

Понеділок, 02 жовтня, 2017
Святко - виглядає як маленьке янголятко. Світловолосий блакитноокий і такий милий-милий!

Хочемо їсти! Частина 3

Четвер, 28 вересня, 2017
Життя — несправедливе. Хтось може мати фактично все, а от комусь може не пощастити і він не матиме найважливішого — здоров'я. Але дуже часто, той хто має все — не цінує цього. Натомість у іншого є найцінніший дар, якому перший може тільки позаздрити.