Новини

Христя Страдомська: час жити!

Вівторок, 04 квітня, 2017
НЕРОДИННА ТКМ ЗАКОНДОНОМ!!! Христі 13 років, і майже всі вони пройшли у лікарняних палатах.

Безус Ігор: виснажений фізично, але сильний духом.

П'ятниця, 31 березня, 2017
“Коло моїх друзів постійно зменшується, скоро, напевно, їх зовсім не буде. Навіть не знаю, що про себе сказати, один день схожий на інший, немає якоїсь крутої історії, аби вразити”. Ось так пише нам Ігорко Безус.

Пітер Пен, що мріє вирости!

Середа, 29 березня, 2017
Всі знають казку про Пітера Пена – хлопчика, який назавжди залишився дитиною? Так от, у нас є свій «Пітер Пен» - Король Тарас, хоча – це не він не захотів вирости, це так склалось. Тарас переніс важке лікування від раку - хвороба відступила, вже 5 років Тарас у ремісії, та віддалені наслідки лікування виявились несподіваними…

Ботокс для Насті або що може бути красивіше здоров’я?

П'ятниця, 03 березня, 2017
Насті 17 років, вона весела, усміхнена і дуже життєрадісна дівчинка! За її посмішкою зовсім не видно ні напружених м’язів, ні спастики шиї, ні судом. Лише, якщо придивитись, то стає помітно, що цій сонячній дівчині важко ходити та координувати свої рухи.

Король Тарас – я дуже хочу вирости!

Вівторок, 28 лютого, 2017
Пам’ятаєте маленького хлопчика з сором’язливою усмішкою? Так, це Король Тарас. Тільки насправді він зовсім не маленький, а цілком навіть дорослий, однак, через низький зріст і тендітний стан і не скажеш, що йому вже майже 15 років!

Паклітаксел для Любомира – ще бракує зовсім трошки!

П'ятниця, 24 лютого, 2017
Усім вітання від Любомира Гадяка – хлопець продовжує лікування і щиро дякує всім вам за допомогу!

Перевести подих!

Середа, 22 лютого, 2017
В принципі,інгалятор має бути у кожному домі, де є діти. Адже, вони, як ніхто інший підхоплюють респіраторні захворювання. А коли у дитини муковісцидоз — це ОБОВ'ЯЗКОВИЙ атрибут лікування. Більше того, тут не підійде будь який небулайзер, а саме — Pari boy.

Удич Іванко – термінова операція!

Вівторок, 21 лютого, 2017
Критачна ситуація сталася в Удича Іванка – у малюка рецидив і він знову у лікарні. Та найстрашніше навіть не це! Всіх шокувала локалізація метастазів – у Івасика величезна пухлина в мозку…

Скромний хлопчика з великим серцем!

П'ятниця, 17 лютого, 2017
Це Любомир Гадяк – майбутній автомеханік і добрий друг тварин! Він дуже любить тваринок, вдома дружньо живуть кіт і хом’як ;) Та хлопець не лише намагається збирати безпритульних котиків і песиків – він шукає їм новий дім і люблячих господарів.

Спецхарчування для дуже особливих маленьких пацієнтів!

Середа, 15 лютого, 2017
Хоспіс, паліатив, інкурабельний... Слова, які для багатьох людей є цілком незрозумілими, коли для інших — це невід ємна частина їхнього життя.