Новини

Красуня Лєра. Коли вже все нарешті буде добре?

Середа, 14 вересня, 2016
Всім вітання від Валерії Фостійчук. Ну що вам сказати, Лєра була б не Лєра, якби все йшло без пригод…

Заведос для гематології ЗУСДМЦ!

Вівторок, 13 вересня, 2016
Друзі, в нас знову халепа, навіть дві! Не встигли ми повернутися після літніх канікул, як одразу довелося з головою занурюватися в роботу – безліч прохань, проблем і потреб… І найперша з них – Заведос для дітей з гематології.

Безрадісний Іванко.

Понеділок, 12 вересня, 2016
Коли ми вперше познайомились з Іваном від нього постійно віяло якимось незбагненним сумом, тугою. Здавалось, через хворобу, через те що знову загримів до лікарні. Та, як згодом виявилось, все було куди страшніше та глибинніше: у хлопчика нестало мами.

Прощавай літо:)

Понеділок, 22 серпня, 2016
Якими ж були останні літні майстеркласи на Дністерській 27, дивіться далі.

Донори 2 (+) - врятуйте нашу Женьку!

П'ятниця, 05 серпня, 2016

Віталік Костишин – життя врятували, тепер рятуємо ногу!

Вівторок, 26 липня, 2016
Минулого тижня ми писали про 15-ти річного Віталіка, що перебуває у реанімації ЗУСДМЦ з надзвичайно важкою травмою ноги. Віталік потрапив у ДТП, яке ледь не коштувало йому життя… Хлопець вижив, але ледве не втратив ногу. Вже другий тиждень лікарі Західноукраїнського центру борються за хлопця, і, нарешті, маємо гарні новини!

Реанімація – СОС!!! (ЗУСДМЦ)

Четвер, 21 липня, 2016
У реанімації Західноукраїнського центру на Дністровській перебуває 15-ти річний Віталік Костишин. Хлопець у важкому стані після ДТП, яке сталось 12 липня.

Нестабільний Віталік.

Середа, 20 липня, 2016
Кожен день життя для Віті, як на пороховій бочці: вже ніби здавалось - ось воно полегшення, як через трохи нове загостення та стаціонар.

Анастасія в країні чудес.

Понеділок, 18 липня, 2016
Анастасія Кобзар обожнює читати, її найулюбленішою книгою є “Аліса в країні чудес”. Настюха і сама дуже схожа на казкову героїню - вона дуже гарна, привітна та добра незважаючи ні на що, хоч на її маленькі плечі випало багато важких випробувань.

Софійка хоче їсти!

П'ятниця, 15 липня, 2016
Ще один місяць минув, і знову підходить час купувати суміш для Софійки Пирожак.