Новини

Яскраві сови із гофропаперу у ЗУСДМЦ:)

Понеділок, 26 листопада, 2012
На зміну минулотижневим котикам цього заняття прийшли не менш дивовижні тваринки – сови, яких до речі, багато хто вважає чимось схожими на киць:). Не зважаючи на те, що ці птахи мають тьмяне, неяскраве забарвлення, діти із відділення гематології та хірургії вирішили дещо поексперементувати із кольором, та створити із гофропаперу барвистих та насичених сов, яких годі й шукати в реальному, не творчому, світі:) «Мудрі» пташки дуже сподобались діткам, ще б пак – вони у нас справжні розумники та розумниці :).

Як львівська лікарня перетворилась на іграшкову фабрику:)

Понеділок, 19 листопада, 2012
А починалось усе це дійство згідно звичного плану – субота,11:00, Дністерська 27. Нічого не вішчувало незвичного перебігу подій… Допоки у відділення не завітало 6 волонтерів із кілометрами ниток для в’язання:). І тут все почалось! Під час заняття лунало безліч фраз у приблизно такій послідовності «Як це робити?», «Та ні, у мене не вийде!», «О, так це ж , не так і складно!», «Ухти, яка гарна киця:)», «Треба буде зробити ще щось у такому стилі» і т.д. Також ми мали можливість спостерігати чіткий та продуманий розподіл функцій між дітками, їхніми батьками і волонтерами. Що дуже нагадувало роботу на фабриці:). Найбільш важливим моментом заняття є те, що це чистої води «hand made». Діточки разом із батьками все зробили власноруч від А до Я:).

Вегера Ігор, Павлів Данилко – і знову Вінорельбін.

Середа, 14 листопада, 2012
У Львові знову потрібно Вінорельбін.

Нас покинула Галинка Козак…

Вівторок, 13 листопада, 2012

Рамочки для найцінніших фотографій:)

Понеділок, 12 листопада, 2012
У кожного із нас є фотографія, на котрій відображено ту мить, яку хочеться зберегти і пронести у пам’яті повз все життя - фото з найближчими та найдорощими, або ж яке відтворює важливу та радісну подію, ну і звісно ж, просто із нами самими:). Для таких фото мало звичайного альбому, вони заслуговують гідного місця – власноруч зробленої рамки:). Цієї суботи діти із гематології та хірургії власне і виготовляли свої «дизайнерські» рамки із макаронів.

Андрій Пахолюк – у нас лише тиждень.

Понеділок, 12 листопада, 2012
Додано 13.11.2012. : Кошти для Андрія Пахолюка зібрано! Збір закрито. Величезне спасибі всім ВАМ від нас, від родини Пахолюків і особисто від Андрія!

Допоможемо Дем'янові разом!

П'ятниця, 09 листопада, 2012

Вгадайте хто у масці?:)

Вівторок, 06 листопада, 2012
Вам коли-небудь випадала можливість побувати на венеціанському карнавалі? А ось дітям із гематології та хірургії Львова вдалось це зробити, при цьому - не покидаючи лікарняних стін:). Основним атрибутом надзвичайного венеціанського дійства є загадкові маски. Власне їх ми і створювали цього тижня. Приступивши до креативної роботи діти із Дністерської одразу ж визначились з якою ціллю їм слугуватиме цей виріб: в більшості випадків – це бажання аби їх не впізнали, у інших - для того аби розвеселити інших, були й такі, що хотіли полякати оточуючих, та виглядали так, що лишень викликали усмішку та миле розчулення:). Для виготовлення масок нам пригодились ролети, акрил, ножиці та паєтки.

Василько Нижник – вчимось ходити!

П'ятниця, 02 листопада, 2012