Новини

ТЕРМІНОВО!!! Коломіцин для Сергійка!

Середа, 08 липня, 2015
ЗІБРАНО 0 ГРИВЕНЬ! СТАНОМ НА 13.07.2015 ЗБІР ТРИВАЄ! «Терміново потрібен препарат», «На вже» , «Критична потреба»! Напевно, найчастіші фрази, що можна прочитати в наших в новинах. Так часто, що до них звикаєш та не звертаєш уваги. Інколи вже просто немає сил від того вічного бігу за коштами та препаратом. Але іншого виходу немає… Тому що у відділенні на нього чекає маленький пацієнт…

Віталік Бензак – наш «дорогий» хлопчик. Або 20000 гривень на метотрексат.

Вівторок, 07 липня, 2015
Віталік Бензак проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. На початку року Віталіку поставили ендопротез – операція стала можливою в першу чергу завдяки благодійникам і небайдужим людям, оскільки протез купувався у дуже нестабільні часи, коли валюта росла щодня і за цінами було годі встигнути…

Просто хороша історія.

Вівторок, 07 липня, 2015
Якось до нас задзвонила Наталя Кекух, мама нашої підопічної Златочки Кекух. Але не для того, щоб попросити допомоги з тим чи іншим препаратом, а тому що вона захотіла піДтримати іншу дитину, з таким же діагнозом, як у Златочки.

Літні пейзажі на Дністерській 27:).

Вівторок, 07 липня, 2015
На початку кожного тижня ми зустрічаємось із стандартним питанням: Яку ж техніку використати цього разу? Власне цього заняття ми знали зазалегідь, що це буде малювання на полотнах. Єдине, з чим ми так і не змогли визначитись, що ж саме малюватимемо з дітками. Та малята взяли ініціативу в свої руки, і вирішили зобразити на своїм малюнках все що спаде їм на думку. Але якось ненароком вийшло, що усі вони створили літні пейзажі:). Цікаве співпадіння:). Ну що ж, далі Ви можете ознайомитись із роботами діток.

І знову приємний сюрприз для діток з ФКУ!

Вівторок, 07 липня, 2015
Нещодавно ми знову отримали несподівану посилку, а точніше ДВІ! Нам вкотре передали харчування для діток з фенілкетонурією.

Ціна життя - 21 000 грн!

П'ятниця, 03 липня, 2015
ЗБІР ЗАВЕРШЕНО!ЛІКИ ЗАКУПЛЕНО! Сьогодні до нас по допомогу звернувся дуже критичний пацієнт! Його звуть Дмитро Катеринич, йому 27, у нього муковісцидоз і він уже хоче жити...

Владік Балакунець – попереду ТКМ.

Четвер, 02 липня, 2015
Цієї весни хлопчик повернувся в лікарню з рецидивом і крок за кроком продовжує боротьбу.

Об’ємні квіти із паперу:).

Четвер, 02 липня, 2015
Є у нас дуже цікаве та веселе заняття, яке просто обожнюють всі діти. І дуже часто згадують про нього. Єдина халепа лиш в тому, що воно зимове:). Ідеться про об’ємні сніжинки. Та ми все ж вирішили адаптувати його до літньої тематики і перетворили їх на квіточки:).

Софійка Пирожак – і знову харчування.

Четвер, 02 липня, 2015
З понеділка нам знову замовляти Фрезубін для Софійки Пирожак – так, час летить швидко…

Сергійко Решетняк – допоможіть оплатити МРТ.

Середа, 01 липня, 2015
Історія Сергійка Решетняка – це історія про те, чи існує життя після лікування. Так, воно існує! І Сергійко доказ тому :)