Новини

Поки б’ється серце!

Четвер, 19 вересня, 2013
Оксана Куліш потребує дуже складного і дуже коштовного лікування, яке, нажаль, неможливо в межах України. Все своє свідоме життя молода жінка живе з важкою вадою серця.

Час збирати врожай:)

Четвер, 19 вересня, 2013
Осіння пора дуже щедра на смачненькі фрукти – лишень зайдеш у садочок на декілька хвилин, і вже не «хватає рук», аби зібрати соковиті яблучка та груші. А для таких справ дуже корисними стають кошики. Діточки із гематології та хірургії добре знають, що такі речі повинні бути не лишень функціональними, а й гарними. Тому цієї суботи ми і зайнялись декоруванням плетених кошичків. А що у нас вийшло, дивіться далі.

Решетняк Сергій – потрібно МРТ!

Четвер, 12 вересня, 2013
Сергійко Решетняк майже випускник!

Німас Вадимчик - потрібен Альбумін.

Середа, 11 вересня, 2013
Вадимчик далі у лікарні, росте, дорослішає і продовжує боротьбу з атрезією. Завтра нашому малюку виповниться 7 місяців – це ще зовсім не ювілей, однак ці місяці наш хлопчик мужньо виборов у хвороби всупереч всьому і завдяки старанням лікарів та підтримці небайдужих людей!

Полінезійський настій на Дністерській 27.

Вівторок, 10 вересня, 2013
Літо, воно так швидко промайнуло, що ми й не встигли оглянутись. Але так просто його відпускати не збираємось, адже настрій малюків із львівської лікарні не опишеш інакше, аніж сонячний та позитивний:). Ось і вирішили «помандрувати» теплими краями, тими де завжди присутнє жарке літо. А зробили це, звісно ж, з допомогою творчості, створюючи полінезійські портрети із кольорового паперу, ниток та макарону:)

Марічка Кінаш – два діагноза одразу.

Субота, 07 вересня, 2013
У відділенні гематології ЗУСДМЦ на даний момент проходять лікування троє дітей з синдромом Неймеген.

Індійські слоники:)

Вівторок, 06 серпня, 2013
Індія - країна екзотики, яскравих барв та фантастичної культури. І, як на мене, це речення варто доповнити фразою: «Це країна слонів!». Адже цих тваринок тут дуже поважають, і вважають їх символом мудрості, сили та довголіття. Цієї суботи ми вирішили створити власних індійських слоників та оздобити їх за допомогою квілінгу та нитки. А що у нас вийшло можна побачити далі.

Наша принцеса Аллочка Жвірко.

П'ятниця, 02 серпня, 2013
Триває збір коштів на операцію для Аллочки Жвірко. У дівчинки гемангіома, що закриває половину личка – це судинна пухлина, і складність її видалення власне у тому, що в утворенні переплітається безліч судин. Сама операція полягатиме у введенні спеціальних імплантантів Онікс, що повинні припинити кровотік до пухлини і зменшити її розміри.

Акварель та сови :).

Вівторок, 30 липня, 2013
Опісля заняття із витоговлення музики вітру, ми простежили одну маленьку закономірність: зазвичай, коли проводиться яскравий, непростий майстер клас, на наступний тиждень настає час для релаксаційної творчості у вигляді простого малювання. І як не дивно, звичайні малюнки не блякнуть на фоні попереднього заняття, а навпаки, «ідуть» як ніколи! Цю суботу у відділенні гематології та хірургії ми присвятили акварелі та совам. Звісно ж, дитячу фантазію не зупинити запропонованою темою, тому в їхніх роботах можна побачити й багато чого іншого.