Новини

ПЕТ для двох наших дівчаток.

Вівторок, 18 вересня, 2012

Мистецтво Cтародавнього Єгипту. Папіруси на Дністерській:)

Вівторок, 18 вересня, 2012
Захоплюючий, сонячний, загадковий та манливий!Коли мова іде про Єгипет, то цей перелік можна продовжувати без перестанку. Він приховує у собі безліч загадок, древніх пам’яток та цікавих міфів.

Тетянка Герасименко - 170 000 доларів на ТКМ.

Вівторок, 11 вересня, 2012
Знайомтеся, Таня Герасименко. У Тетянки мієлодиспластичний синдром - діагноз, який через деякий час може перейти в лейкоз.

Знання та сови на творчому занятті:)

Вівторок, 11 вересня, 2012
Яке відношення одне має до другого? Прямопропорційне:). Сова з давній часів виступає як символ мудрості. А пояснювали люди це тим, що її природня поведінка нагадувала стиль життя філософів, а здатність сови бачити в темноті зробила її образом проникливості та інтуїції. А якщо врахувати, що даний тиждень є першим навчальним – школярі на уроки, а студенти на пари…Ми не могли пройти мимо цієї події, й обрали тему суміжну із знаннями:).

Софійка Єфименко - 16000 гривень на ПЕТ.

Середа, 05 вересня, 2012
У Софійки Єфименко хороші новини.

Добромильський Сергійко Ангел ...

Вівторок, 04 вересня, 2012

Макарони+акрил =прикраса:)

Вівторок, 04 вересня, 2012
Ця незвична комбінація принесла безліч позитивних емоцій як діткам із гематології та хірургії Львова, так і волонтерам фонду:). Чому?Тому що завжди цікаво використати звичний, буденний матеріал у нестандартних цілях і отримати з нього красиві речі:). У нашому випадку - найрізноманітніші прикраси:).

Петриківський розпис до Дня Незалежності:)

Вівторок, 28 серпня, 2012
25 серпня, нехай із невеликим запізненням, ми розписували до Дня Незалежності тарілочки :) Обраний нами вид малюнку називають Петриківським, що походить від назви села, де розквітнули перші квіточки даного неповторного та яскравого стилю. Здавалось, що завдання з нелегких. Тому, що робота є поетапною і клопіткою. Та для наших діток немає нічого неможливого та складного:). За лічені хвилини на очах виростали чудові рослини, і до речі, багато із них - творіння маленьких діток!!!