Новини

Олежик Казмірук – як дожити до пересадки?

П'ятниця, 05 травня, 2017
Олег проходить лікування в гематології ЗУСДМЦ. Ну, як лікування, точніше сказати – спостереження, оскільки при його діагнозі (Мієлодиспластичний синдром, або МДС) проводять курс імуноглобуліну і потім довгі 4 місяці чекають на результат, ну і лікують симптоматично.

Ендопротез для юної танцівниці!

П'ятниця, 05 травня, 2017
Наша юна танцівниця – Віта Ільницька. Віта 10 років (!) займалась народними танцями, це щоб ви розуміли, дівчинка не просто любить танцювати – вона справжня артистка і професіонал! Усмішка, постава, погляд – кожна дрібничка видає, що наша красуня прекрасно почувається і досконально знає як поводитись перед камерою :)

Вдихнути життя на повну!

Середа, 03 травня, 2017
Коли тобі 22 роки, життя розкривається перед тобою яскравими барвами. Це період юнацьких подвигів та максималізму!Але коли тобі 22 і у тебе муковісцидоз, картина виглядає зовсім по-інашому.

Розчини. Реанімація СОС!

П'ятниця, 28 квітня, 2017
В реанімації ЗУСДМЦ є діти, що живуть на діалізі – діаліз буває різний, хтось приїздить тричі на тиждень в лікарню, хтось робить перитонеальний діаліз вдома, а хтось виживає завдяки своєчасній гемофільтрації на апараті Prismaflex. Зараз дві останні категорії мають загрозу лишитись без рятівної процедури.

Віфенд. Як багато в цьому слові…

Середа, 26 квітня, 2017
Буває так, що як тільки в лікарні закінчуються якісь препарати, вони одразу стають потрібні майже всім дітям на хіміотерапії. Зараз в нас закінчився Віфенд. Цей препарат призначають, коли на фоні «хімії» та низьких аналізів в дітей «розквітає» грибкова інфекція. Все починається як невинний стоматит, який стрімко переростає в рани, що не гояться, далі інфекція поширюється всім організмом, досягає легень та інших органів і може призвести до самих трагічних наслідків…

Просто дихати!

Вівторок, 25 квітня, 2017
Дуже часто, коли ми розповідаємо знайомим про наших підопічних з муковісцидозом, розмову переривають фразою “Муко що?”. Діагноз, про який у світі знають змалку, в нас викликає лишень непорозуміння і море запитань.

Онкоспар або 85 тисяч гривень на двох красунь!

П'ятниця, 21 квітня, 2017
Ми часто стикаємось з тим, що препаратів може не бути в лікарні, в продажі, в країні. Це не є щось надзвичайне – так буває. Є препарати, які можна замінити іншими, або дешевшими аналогами, або дорожчими. Є препарати, які не заміняються. А буває, що на препарат алергія – тоді його можуть замінити на дорожчий аналог.

Свята пройшли, а проблеми залишились.

Середа, 19 квітня, 2017
Як і до пасхальних вихідних, на сьогодні наші Павло та Христинка не забезпечені Пульмозимом, препаратом, що допомагає пацієнтам з муковісцидозом вільніше дихати. А нашому Ігорку Безусу необхідно пройти курс лікування антибіотиком.

Пульмозим у великодній кошик!

П'ятниця, 07 квітня, 2017
У кожного своє підготування до пасхальних свят: хтось прибирає оселю, хтось вже розписує писанки, а дехто шукає кошти на препарат:(

Львівські новини.

Середа, 05 квітня, 2017
У Львові краса і весна, можна втратити розум від запаху бруньок і квітів, та осліпнути від яскравої зелені трави! Саме так хотілось би розпочинати твір під назвою «Львівські новини». І комусь ця весна дійсно запам’ятається тим п’янким ароматом і ніжною першою зеленню там, десь в паралельному світі, за вікном лікарняної палати…