Новини

Посилка із Бреші № 3!

П'ятниця, 07 серпня, 2015
Вже в третє ми отримали посилку від волонтерів асоціації «Віра Надія Любов», парафії Різдва Христового з м. Бреша Італії!

4057 гривень для Попіль Соломійки!

Вівторок, 28 липня, 2015
Дуже довго і дуже важко проходить реабілітаційний період після ТКМ у нашої красуні Соломійки Попіль.

Двоє львівський хлопчиків потребують допомоги!

Вівторок, 28 липня, 2015
Двоє наших підопічних хлопчаків терміново потребують допомоги – це маленький Харів Андрійко і дорослий Ігорчик Ступницький.

28 865, 76 грн. для Ганни Веремчук!

Вівторок, 28 липня, 2015
Дуже часто від батьків можна почути «Поступимо на лікування у відділення, якщо буде препарат». І постійно хочеться виправити це «якщо» на «коли»…

Дракончики :).

Вівторок, 28 липня, 2015
Цього заняття ми з дітками створювали наших улюблених дракончиків. Якими вийшли роботи маленьких майстрів з гематології та хірургії Львова, дивіться далі.

Посилка з Італії для малят з фенілкетонурією! -2.

Четвер, 23 липня, 2015
Надзвичайно дякуємо асоціації волонтерів «Віра Надія Любов», парафії Різдва Христового з м. Бреша Італії, яка вкотре передала велику посилочку для діток з ФКУ!

Теплі привітання на Дністерській, 27:).

Понеділок, 20 липня, 2015
Так, Ви все вірно зрозуміли, діти львівської лікарні виготовляли літні листівки.Щоб оригінально привітати усіх близьких, які святкують важливі події літом. А бо просто так. Хіба для того, аби подарувати іншим частинку свої уваги, потрібна причина?:)

15 056, 55 грн для сонячного та позитивного хлопчика.

Понеділок, 20 липня, 2015
У цій статті Ви не прочитаєте про те, як все погано, критично та сумно. Тому що вона про дуже веселого та світлого хлопчика, який зряджає своєю енергією навіть найсумніших людей. І навіть тоді, коли самому дуже кепсько. Ідеться про нашого Матвійка.

Шегда Софійка – в понеділок операція.

П'ятниця, 17 липня, 2015
Всім вітання від Шегди Софійки ;) Дівчинка закінчила 3 курс коледжу, вчиться на кулінара-кондитера, ходить в спортзал, катається на велосипеді, живе на повну і намагається навіть не згадувати про хворобу!

Трішки квілінгу на Дністерській 27:)!

П'ятниця, 17 липня, 2015
Дуже давно ми не використовували цю техніку. І як виявилось, дарма!