Новини

8000 до п'ятниці - Вентавіс для Оксани Куліш!

Понеділок, 24 лютого, 2014
Гадаю, ви пам’ятаєте тендітну дівчинку, якій восени ми збирали кошти на обстеженні в Гіссені? Так, це Оксана Куліш – вродлива жінка, чудова мама і наш незламний боєць! І зараз Оксані знову вкрай потрібна наша допомога!

Лядов Юра. Лише 5 днів на диво.

Вівторок, 18 лютого, 2014
"Наталю, скоро весна, наша третя весна у цих стінах ... ", і стільки болю в тих словах, що хочеться світ перевернути, тільки б більше ніколи цього не чути.

ДАКТІНОМІЦИНОКАТАСТРОФА

Четвер, 13 лютого, 2014
Хотілось би потішити вас хорошими новинами, але на жаль... У нас ДАКТІНОМІЦИНОКАТАСТРОФА !!!!

Намисто із макарон:).

Вівторок, 11 лютого, 2014
У похмурі, дощові дні так хочеться чогось яскравого та весняного! В такі моменти розуміємо, що зимові заняття вже вичерпали себе і пора розбавити пасмурність різнобарвними фарбами:). От і взялись за кумедну тему: виготовлення прикрас із макарон:). Робота із цим матеріалом дуже сподобалась діткам, і вони з усмішкою приступили до виконання завдання:).

Допоможіть Аліні дихати!

Вівторок, 11 лютого, 2014
Знайомтесь, це Гавриш Аліна. Їй 10 років, вона навчається в 4 класі і від народження бореться зі складним генетичнийм захворюванням.

Від нас пішов Бандурович Дем’ян…

Понеділок, 10 лютого, 2014

Харчування для Тетянки – підтримаємо малечу!

П'ятниця, 07 лютого, 2014
Одній крихітці дуже потрібна допомога небайдужих людей! Звати малечу Тетянка Кулакевич, дівчинка лікується на Орлика в ІІ хірургії. У Тані вроджена вада печінки – біліарна атрезія. Дівчинка більш-менш стабільна і має всі шанси уникнути пересадки печінки, однак, дуже потребує нашої підтримки.

Полярні ведмеді на Дністерській 27!

Вівторок, 04 лютого, 2014
Завірюха, тривалі й люті морози! Саме для такої погоди ми притримували одне цікаве заняття - малювання крейдочками полярних ведмедиків. На перший погляд, ніби нічого вражаючого - малюнок та й малюнок. Та ні ж, крейдяна пастель викликала у діток масу позитивних вражень. А які саме роботи у них вийшли дивіться далі.

Львів – терміново потрібен Нутріфлекс і Віфенд! 16000 гривень!

П'ятниця, 31 січня, 2014
У Львівській лікарні перебуває 16 річний Матвєєв Олександр. У Олександра негоджкінська лімфома, хлопець в реанімації, у важкому стані, ми навіть не змогли його сфотографувати. Він проходить тільки перший протокол і на фоні хімії вже виникла ціла купа ускладнень.