Новини

А хліб печеться і радує киян!

Вівторок, 03 травня, 2022
Від 9-го березня, коли стартувала наша спільна з Хлібна Майстерня ініціатива, підтримана Nova Ukraine, до сьогодні спечено та розповсюджено майже 30000 хлібин.

Ведмедики від Охмадиту

П'ятниця, 29 квітня, 2022
Ось такі ведмедики Охматдики, розмальовані членами опікунської ради Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит, тепер мешкають в нашому офісі.

Допомога львівській дитячій лікарні

Четвер, 28 квітня, 2022
До Львівського Охматдиту прибувають пацієнти з усіх куточків України.

Панетоне до пасхальних свят.

П'ятниця, 22 квітня, 2022
Пахучі і м’якенькі панетоне від Союзу українок Америки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. після невеличкої зупинки на нашому гуманітарному складі продовжують свою мандрівку.

Оголошення!

Четвер, 21 квітня, 2022
Благодійний фонд «Крила надії» оголошує тендер (у вигляді переговорної процедури) на надання комерційної пропозиції щодо ремонту приміщення площею 1747,4 кв.м. і облаштування прибудинкової території площею 790 кв.м.

Українські діти під опікою Маленького Принца!

Середа, 20 квітня, 2022
Тону ліків та розхідних матеріалів отримав Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр від німецької благодійної фундації Aktion Kleiner Prinz, Internationale Hilfe fur Kinder in Not e.V. Саме наш медичний центр став осередком допомоги дітям не лише з Львівської та сусідніх областей, а з усіх регіонів із активними бойовими діями.

Допомога для тих, хто нас захищає!

Субота, 16 квітня, 2022
Знайти сьогодні ВАК-апарати складніше, ніж зустріти єдинорога. Та коли дуже треба, то всі планети стануть в потрібному порядку і нам вдасться перше і друге.

Ліки для пацієнтів з муковісцидозом.

Четвер, 14 квітня, 2022
Завдяки вам дорослі пацієнти центру муковісцидозу Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи забезпечені препаратом Браксон.

Дякуємо LА П'ЄЦ піца на дровах!

П'ятниця, 08 квітня, 2022
Ситий волонтер – це добрий волонтер і о-го-го який витривалий! Цю теорему навіть не треба доводити, бо ще ж наші бабусі знали: хто добре їсть – той добре працює.

Якби вимкнули струм, Зоя перестала б дихати…

Четвер, 07 квітня, 2022
Хочемо познайомити вас з чудовою родиною, яка прибула до Львова з-під Києва, щоб 6-річна Зоя мала можливість жити.