Новини

Французькі студенти передали допомогу дітям, які хворіють на муковісцидоз

Вівторок, 26 березня, 2019
Благодійники привезли до лікарні 6 інфузоматорів та розхідні матеріали.

Олег Пилипчак та Меланія Оніщук потребують вашої допомоги

Вівторок, 26 березня, 2019
Раніше ми уже знайомили вас із нашими підопічними: Олегом Пилипчаком та ще зовсім маленькою Меланією Оніщук. Їхні історії - різні, але об'єднані великим бажанням обох жити повноцінним життям.

Наші волонтери провели творче заняття для дітей у лікарні

П'ятниця, 22 березня, 2019
Разом з маленькими пацієнтами Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру волонтери виготовляли пташенят із ниток.

Стартує Школа лікарняного клоуна

П'ятниця, 22 березня, 2019
Ми оголошуємо про набір команди у Школу лікарняного клоуна, яка відбудеться 5,6,7 квітня. Лікарняним клоуном може стати кожен охочий.

Нирка для Олега Пилипчака

Вівторок, 12 березня, 2019
Він хоче жити звичайним життям і мріє подорожувати з друзями. Але зараз його подорожі окреслені єдиним маршрутом: село-лікарня, лікарня-село.

Яна Козуб

Четвер, 28 лютого, 2019
Сьогодні, у Міжнародний день боротьби з орфанними захворюваннями, ми хочемо поділитись з вами історією про однорічну Яночку Козуб.

Єдиний шанс на життя - ТКМ за кордоном

П'ятниця, 22 лютого, 2019
Дем’янчику Дудок 4 місяці і він змушений боротися із рідкісним раком крові. Єдине, що може врятувати його життя – це кісткова трансплантація мозку (ТКМ) за кордоном.

ДИХАЙ!ЖИВИ!

Понеділок, 28 січня, 2019
10 місяців тому народилась дуже бажана і особлива дівчинка - Сашенька Гуленко, донечка справжнього героя і учасника бойових дій.

Ліки для особливих дітей.

Середа, 23 січня, 2019
До нашої традиційної рубрики “Особливе харчування особливих дітей” ми з впевненістю додаємо нову стабільну потребу “Ліки для особливих дітей”. Пацієнтам з дитячого мобільного хоспісу завжди потрібно безліч медикаментів. І їхня наявність для них - життєва необхідність!

Термінова неродинна ТКМ для Лунич Ангеліни!

Вівторок, 15 січня, 2019
За місяць часу для Ангелінки потрібно зібрати 125 000 Є!