Новини

"Терапія стресом" на Дністерській 27:).

Понеділок, 22 вересня, 2014
Не подумайте нічого дивного, це просто ми з дітками із гематології та хірургії Львова вчились виготовляти іграшки з ниток:). Завдання було із надскладних, тому ми й жартома прозвали його таким, що викликає стрес. Та коли діти побачили готовий виріб, рівень їхнього захвату зашкалював. І стало зрозумілим, що вся важка праця була не даремною! Звідси й назва статті:). Спершу ми створювали кутасики, далі різні детальки, такі як очка, вушка. Власне результат роботи можете побачити далі.

Білошапко Ростик. Ціна життя – 55 844 Євро!

Субота, 20 вересня, 2014
На сьогодні Білошапко Ростик як ніколи потребує фінансової допомоги. Наш хлопчик закінчив основне лікування, уся протирецидивна хіміотерапія позаду, у Ростика ремісія і тепер попереду пересадка кісткового мозку.

Осінні вітражі:).

Четвер, 18 вересня, 2014
Напівпрозора фарба, об’ємний контур та склянка! Ось вони, такі прості речі, які приносять неприховану радість та натхнення нашим маленьким творцям! Цього разу ми вирішили запропонували їм нові картинки для розпису склянок, та першість отримали вже традиційні тваринки із великими оченятами.

Наш дорогий хлопчик Козак Павло.

Вівторок, 16 вересня, 2014
Як Ви вже зрозуміли дорогий він у двох значеннях цього слова.

Ціна подиху – 13 500 гривень!

Субота, 13 вересня, 2014
І це цифра лишень одного місяця повноцінного життя для Ганни Веремчук! Вона, як і усі інші діти з діагнозом муковісцидоз, повинна вживати препарат "Пульмозим" пожиттєво...

Творча майстерня: Бути чи не бути?

П'ятниця, 12 вересня, 2014
Ось і настав момент, якого я, координатор напрямку «Терапія радістю», так боялась: кошти та матеріали "Творчої майстерні"завершуються... І вона як ніколи потребує фінасової "реанімації"!

Гачек Марта – 5000 гривень на Вінорельбін!

П'ятниця, 12 вересня, 2014
Дуже потрібна допомога одній дуже веселій, активній та в усіх відношеннях особливій дівчинці з хірургії ЗУСДМЦ.

Валяння на Дністерській 27!:)

Вівторок, 09 вересня, 2014
Валяння…Як тільки чуєш це слово, одразу ж виникають асоціації на зразок: байдикування, лежання та нічогонероблення:). Та коли берешся за цю техніку, розумієш, що такі думки були хибними і треба добре попрацювати, проявити неабияке терпіння аби із клаптиків вовни зробити тканинку - фетр! Та ми з дітками з гематології та хірургії Львова полюбляємо непрості рішення, тому все ж взялись за фелтінг(ще одна назва техніки). У силу зрозумілих причин ми не використовували голок, а - мило й воду. А отриманим фетром прикрашали персні. Що у нас вийшло, дивіться далі.

Валерія Фостійчук – знову потрібна допомога.

Середа, 03 вересня, 2014
Фостійчук Валерія знову в лікарні. Ні, цього разу не планові обстеження, і не чергова операція. Нажаль, на початку літа у дівчинки виявили рецидив.