Новини

Срочная помощь для Ани Вирстюк

Понеділок, 04 серпня, 2008
Разве для спасенья большого мира, отраженного в бездонных карих глазах этой малютки, у нас не найдется $35 тыс. в ближайшие 2-3 недели? Именно эта сумма может подарить шанс тяжело-больной крохе из пораженной стихией Ивано-Франковской области! Жизнь девочки на волоске! Помощь нужна немедленно! У пятилетней девчушки из Прикарпатья Ани Вирстюк и ее мамы Наташи позади уже несколько лет тяжких мытарств. Борьба с раком началась тогда, когда маленькой Анечке едва исполнился первый годик. С тех пор пережито несколько операций, около 25-ти блоков химиотерапии, долгие поиски тех врачей, которые еще могут дать девочке шанс (смотрите информацию здесь).

Процидым Маричка справилась с апластической анемией, теперь нужно справиться с последствиями лечения.

Вівторок, 08 липня, 2008
Основной курс лечения девочка с успехом закончила уже давно, но из-за частых переливаний крови в организме ребенка значительно повышен уровень железа. Избыток железа представляет серьезную опасность для здоровья девочки, поскольку накапливаясь в больших количествах, «полезное» железо способно провоцировать развитие сахарного диабета, тяжелые заболевания печени и сердца, ревматоидний артрит и прочие осложнения. Проблема осложняется тем, что железо, раз попав в организм, само из него не выводится.

Где заканчивается волонтерство…

Вівторок, 08 липня, 2008
Волонтер. Кто это? Что он делает? Для чего? А главное, как увидеть грань, где заканчивается волонтерство и начинается совсем другая история?

Две сестрёнки Аленка и Иванка.

Четвер, 08 травня, 2008
когда в семье болен ребенок - это плохо, когда диагноз рак - это страшно , а когда больны сразу две маленьких дочки и у обеих этот страшный диагноз

Прибирання переноситься :(

П'ятниця, 18 квітня, 2008
В звязку з погодними умовами прибирання лісу поблизу голосківського цвинтаря переноситься на 17 травня

19.04.08 Ми прибиратимемо ліс від сміття

Понеділок, 14 квітня, 2008
Весна уже повноцінно вступила у свої права і це відчувається навіть у місті. Пахне землею, зеленіє трава на газонах і лісових галявинах, милують око перші весняні квіти. Повітря насичене солодкувато-терпким запахом листя, яке пробивається. Багато мешканців міст у ці дні намагаються піти до парку чи лісу, виїхати за місто, щоб помилуватися природою, що прокидається.

Максим Романик. Новини з Сінгапуру.

Понеділок, 14 квітня, 2008
Максимко молодець, – каже мама. – На його долю стільки всього випало, але він не скаржиться, не плаче. Щоправда, хвороба зробила його значно старшим: він розмірковує, робить деякі висновки зовсім не як чотирирічне дитя. Я щодня вранці й увечері молюся та дякую Богу, а також тим добрим людям, які допомогли нам сюди потрапити. Бо тутешній рівень медицини, на жаль, не можна порівняти з нашим. Дитина тут не відчуває болю. Після 16-годинної операції вже через кілька днів син ходив по палаті. А коли йому робили пункцію кісткового мозку, він навіть не відчув цього .

12.04.08 Толока у Брюховичах

Четвер, 10 квітня, 2008
Багато львів"ян як тільки но потепліє вибираються на природу, значна кількість їде у Брюховичі. Відпочинок відпочинком , але після таких імпровізованих пікніків залишаються величезні купи сміття.

Акція до 8 березня «Мрії збуваються»

Середа, 05 березня, 2008
Основна мета акції долучити волонтерів та зібрати кошти для проведення творчих занять з дітьми у лікарнях.

«Я маю надію» - акція до 15 лютого дня онкохворої дитини

Понеділок, 11 лютого, 2008
Основна мета акції привернути увагу громадськості м. Львова до проблеми дитячого раку.