Новини

Марта Іванців – знову Темодал!

Четвер, 09 жовтня, 2014
Дуже потрібна допомога для Мартусі Іванців. Дівчинка проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. Щомісяця п’ять днів Марта приймає Темодал, на блок потрібно 1100мг (220 мг в день). Дівчинка пройшла вже 4 таких блоки, залишилось ще 5, до лютого місяця.

Осінні листочки!:)

Вівторок, 07 жовтня, 2014
Осінь – надзвичайна пора року, що заворожує своїми теплими та яскравими барвами, особливою атмосферою.Ось ми і вирішили принести її частинку у відділення лікарень. Зробили це за допомогою створення листочків у техніці орігамі.

Софійка Пирожак – без надії сподіваюсь!

Понеділок, 06 жовтня, 2014
Становище Софійки Пирожак за останні кілька місяців з важкого починає перетворюватись у просто безнадійне… Це стосується всього – і цін, і дефіциту, і стану самої дівчинки.

18100 гривень для Злати Кекух.

Середа, 01 жовтня, 2014
Маленька Злата - золота дитина. І справа тут не лишень у її прекрасному імені.

Допоможемо майбутній музикантці!

Вівторок, 30 вересня, 2014
Знайомтесь – це Михайльонка Марія. Відмінниця, мамина помічниця, красуня та що найважливіше надзвичайно талановита дитина. Марійка мріє стати відомою співачкою. Та найбільше вона прагне бути здоровою…

Акварельна осінь:)

Понеділок, 29 вересня, 2014
Цієї суботи дітки із гематології та хірургії Львова «просто» малювали. Слово «просто» взято у лапки не дарма. Тому що саме дітям добре відомо, що малюнок фарбою – це весело, цікаво та і далеко не завжди легко:). А малювали малята осінні пейзажі. Що у них вийшло можете побачити далі.

"Поки дихаю, сподіваюсь" …

Четвер, 25 вересня, 2014
Для нас - це просто красиві слова. А для людей із діагнозом «муковісцидоз» вдих та видих – не звичайна інстинктивна дія, а справжнє випробуванння…. І кожен свій день вони живуть із надією на те, що завтра буде краще і вони зможуть дихати на повні груди! А для цього потрібно щонайменше 310 500 гривень на препарат Пульмозим!!!

І знову про Козака Павла.

Вівторок, 23 вересня, 2014
Не встигли ми розмістити новину про Павла, як виникла потреба у написанні нової…

Коли перестаєш дихати - Гамала Володя!

Понеділок, 22 вересня, 2014
Нашому світлому та позитивному Володі знову дуже потрібна Ваша допомога! Хлопець із діагнозом муковісцидоз стражає від апное, і йому терміново необхідний апарат, що вартує 78 400 гривень!

42 298 гривень для маленької принцеси Софійки Миколюк!

Понеділок, 22 вересня, 2014
Давненько ми не писали про Софійку. Проте зараз як ніколи актуально згадати про нашу маленьку красуню!