Новини

Скляні рибки

Середа, 26 серпня, 2009
Скляні рибки, фарби кольору веселки, трохи фантазії… …І наше суботнє заняття перетворилося на свято творчості, гарного настрою і посмішок, де кожна дитина змогла відчути себе митцем і поринути у загадковий світ незвичайних істот.

Матеріали для творчих занять

Четвер, 20 серпня, 2009
Хочемо висловити велику подякам людям яким не байдуже дозвілля наших діток, що проходять лікування в ЛОДСКЛ, і які передають нам матеріали для проведення творчих занять.

Фантазія великого масштабу

Четвер, 20 серпня, 2009
На творчому занятті у відділенні хірургії дітки малювали, вірніше – дуже багато малювали – дуже – дуже - багато малювали.

Відійшла Глушак Мар'янка

Четвер, 20 серпня, 2009

Мар’янка Глушак в реанімації

Середа, 19 серпня, 2009
Просимо молитовної підтримки для Мар’янки Глушак яка перебуває в реанімації. Дівчинка в дуже важкому стані, без свідомості і постійно марить.

І ще раз про фенічки

Субота, 08 серпня, 2009
Ниточка жовта…нитка зелена…ниточка жовта…нитка зелена… за таким принципом і відбувалось наше творче заняття в суботу. Цього разу волонтери, діти і їхні батьки плели з ниток браслети, які в народі називають «фенєчки».

Сидоров Юрочка - знову дуже потрібна допомога!

Середа, 05 серпня, 2009
Зовсім недавно ми писали які чудові справи в нашого Сидорова Юрчіка. Малюк добре переніс операцію, через день вже був в палаті, почувається добре, сміється і охоче спілкується. Але результати гістології, які тато малюка возив до Києва, виявилися зовсім невтішними ... Пухлина виявилася живою і дуже висока ймовірність, що клітини пухлини залишилися в організмі малюка - а це дуже погано.

Бандурка Ульянка – світлий ангел.

Понеділок, 03 серпня, 2009
Вчора, 2 серпня, в 11:55 від нас пішла Бандурка Ульянка . Світла дівчинка, ясне сонечко, яскрава зірочка… Ульяночка була життєрадісною, веселою і доброю дівчинкою, до останнього вона сприймала хворобу як тимчасовий епізод свого життя, вона завжди знала, что все пройде і вона знову буде бігати і збирати квіти.

Як швидко зробити вітраж

Субота, 01 серпня, 2009
Справжній вітраж складається з шматочків кольорового скла, що вставляються в металеву раму. Але такі технології є занадто складні для нашої творчості у відділенні. Тому ми з дітками робимо спеціальні дитячі вітражі, які зовнішнім виглядом мало поступаються справжнім, але є набагато легшими у виконанні.

Новини з Львівської обласної. Хірургія

Четвер, 30 липня, 2009
Літо. Дуже спекотно і дуже хочеться на відпочинок, кудись подалі від міста. Проте, дехто не має такої можливості, як і наші дітки, що проходять лікування у Львівській обласній. Для них літо, як і зима, як і інші пори року, зводяться до лікарняних коридорів і палат. вони дуже потребують нашої підтримки, допомоги і просто уваги.