Новини

Готуємося до Великодніх свят!

Понеділок, 29 березня, 2010
Вже через тиждень прийде Великдень – і усі ми дружньо підемо до церкви святити паску,а разом з нею і ковбаску, яєчка, масло, сіль.. А ще звісно ж не обійтися без писанок , які є незмінним символом свята. Отож питань щодо заняття з дітками навіть не виникало.

Яромко Христинка - потрібна допомога!

Вівторок, 23 березня, 2010
У Львівській області живе дуже сумна дівчина з гарним ім'ям Христина. Коли пригріває сонце, Христина сидить у дворі, на свіжому повітрі і чекає в гості своїх подружок.

Розмальовуємо тарілочки!

Вівторок, 23 березня, 2010
Кожному з нас, мабуть ,в дитинстві батьки казали таку фразу: «Ану скоренько доїж все з тарілочки,щоб побачити ЩО там на дні намальовано! :)» Власне,згадавши ці слова,нам і прийшла на думку ідея розмальовувати з дітками тарілочки. Щоправда їсти з них не варто, бо зроблені вони із звичайнісінького картону. :)

Нехитра техніка із загадковою назвою

Четвер, 18 березня, 2010
В середньовічній Європі монахині створювали витончені медальйони, закручуючи на кінці пташиного пера смужки паперу з позолоченими краями. З близька ці мініатюрні паперові шедеври створювали повну ілюзію того, що вони виготовлені з тоненьких золотих смужок. Отак і з*явилася чудова паперова техніка КВІЛІНГ. Саме її ми намагалися опанувати минулої суботи разом з пацієнтами ЛОДСКЛ та їхніми близькими.Що з цього вийшло дивіться далі.

Кожній пані по тюльпані! :)

Четвер, 11 березня, 2010
Ну ось і настала весна! І хоча за вікном ще не зовсім весняна погода, проте на душі вже потроху стає радісніше і тепліше. Неабияку роль в цьому відіграє наближення першого весняного свята – Міжнародного жіночого дня. Саме з цієї нагоди ми надумали на занятті з дітками робити тюльпани. Для цього нам знадобився кабель (який слугував стебельцем для квіток), тоненький дріт, клей, ножиці і багато-багато кольорового паперу.

Ігор Шеремета

Вівторок, 09 березня, 2010
Ігорчик як і раніше в лікарні, відкапав черговий блок ХТ. Зараз знову піднялася температура, знову грибкова інфекція і знову потрібен віфенд.

Експериментуємо з гуашшю!

П'ятниця, 05 березня, 2010
Готуючись до наступного творчого заняття в ЛОДСКЛ, ми вирішили згадати стару добру техніку малювання гуашшю. Але насправді не все так просто як здається. На цей раз ми приготували для діток цікавіше завдання,ніж звичайне малювання фарбами.

Казкове королівство

Четвер, 04 березня, 2010
Цього разу ми разом з дітками вирішили поринути у виготовлення корон для нашого казкового королівства.

Сидоров Юрчик - дуже добрі новини!

Четвер, 04 березня, 2010
Про Юрчика вже давно не було новин, але вчора вони з'явилися і ці новини вартують будь-яких очікувань!