Новини

Наш паперовий ляльковий театр

Середа, 07 квітня, 2010
Минулої суботи на занятті з дітками ми планували робити паперових великодніх зайчиків. Однак в ході роботи наше заняття перейшло у дещо інше, зате ще цікавіше русло.

Микитинець Анастасія - терміново потрібно 45 тисяч доларів!

Понеділок, 29 березня, 2010
Настуні 15 років, її діагноз: Набута гемолітична анемія-пароксизмальна нічна гемоглобінурія (ПНГ) і їй чекає пересадка кісткового мозку в Білоруській клініці.

Готуємося до Великодніх свят!

Понеділок, 29 березня, 2010
Вже через тиждень прийде Великдень – і усі ми дружньо підемо до церкви святити паску,а разом з нею і ковбаску, яєчка, масло, сіль.. А ще звісно ж не обійтися без писанок , які є незмінним символом свята. Отож питань щодо заняття з дітками навіть не виникало.

Яромко Христинка - потрібна допомога!

Вівторок, 23 березня, 2010
У Львівській області живе дуже сумна дівчина з гарним ім'ям Христина. Коли пригріває сонце, Христина сидить у дворі, на свіжому повітрі і чекає в гості своїх подружок.

Розмальовуємо тарілочки!

Вівторок, 23 березня, 2010
Кожному з нас, мабуть ,в дитинстві батьки казали таку фразу: «Ану скоренько доїж все з тарілочки,щоб побачити ЩО там на дні намальовано! :)» Власне,згадавши ці слова,нам і прийшла на думку ідея розмальовувати з дітками тарілочки. Щоправда їсти з них не варто, бо зроблені вони із звичайнісінького картону. :)

Нехитра техніка із загадковою назвою

Четвер, 18 березня, 2010
В середньовічній Європі монахині створювали витончені медальйони, закручуючи на кінці пташиного пера смужки паперу з позолоченими краями. З близька ці мініатюрні паперові шедеври створювали повну ілюзію того, що вони виготовлені з тоненьких золотих смужок. Отак і з*явилася чудова паперова техніка КВІЛІНГ. Саме її ми намагалися опанувати минулої суботи разом з пацієнтами ЛОДСКЛ та їхніми близькими.Що з цього вийшло дивіться далі.

Кожній пані по тюльпані! :)

Четвер, 11 березня, 2010
Ну ось і настала весна! І хоча за вікном ще не зовсім весняна погода, проте на душі вже потроху стає радісніше і тепліше. Неабияку роль в цьому відіграє наближення першого весняного свята – Міжнародного жіночого дня. Саме з цієї нагоди ми надумали на занятті з дітками робити тюльпани. Для цього нам знадобився кабель (який слугував стебельцем для квіток), тоненький дріт, клей, ножиці і багато-багато кольорового паперу.

Ігор Шеремета

Вівторок, 09 березня, 2010
Ігорчик як і раніше в лікарні, відкапав черговий блок ХТ. Зараз знову піднялася температура, знову грибкова інфекція і знову потрібен віфенд.

Експериментуємо з гуашшю!

П'ятниця, 05 березня, 2010
Готуючись до наступного творчого заняття в ЛОДСКЛ, ми вирішили згадати стару добру техніку малювання гуашшю. Але насправді не все так просто як здається. На цей раз ми приготували для діток цікавіше завдання,ніж звичайне малювання фарбами.