Новини

Нижник Василько – Темодал, Іринотекан і 14 тисяч гривень…

П'ятниця, 24 жовтня, 2014
Дуже-дуже все важко і сумно відбувається у Василька Нижника. Лікування триває два з половиною роки, весь цей час хлопчик носить ортопедичний комірець і майже весь час лежить. На щастя, Василько може ходити, та через ураження шийного відділу хребта хлопчику потрібно берегтися, більше лежати, бо хребці дуже крихкі.

Осінній скрапбукінг:).

Середа, 22 жовтня, 2014
Виготовлення листівок – актуальна тема у будь-яку пору року, тому що завжди знайдеться важлива подія із якою хочеться привітати близьких та дорогих собі людей. Ось, наприклад, день народження! Та й взагалі, навіщо шукати причину, аби комусь зробити подарунок?:) Діти із гематології та хірургії Львова оздоблювали відкритки листям й іншими сезонним декором, аби навіяти атмосферу осінньої пори року.

І знову про Пульмозим… Каптованець Дмитро.

Четвер, 16 жовтня, 2014
Неординарному хлопчику Дмитру Каптованцю дуже необхідний препарат Пульмозим, тому що його легені повністю забиті в’язким секретом. Йому надзвичайно важко дихати, а тим паче бути активним…

Золота осінь на Дністерській 27:)!

Середа, 15 жовтня, 2014
Ось і настав час жовтогарячих листочків та яскравого сонечка, що наповнюють душу особливим теплом та мріями! В цей чудовий період ми завжди виготовляємо дерева із паєток, аби золото осені сяяло яскравими барвами і у палатах наших малят.

Пульмозим для Віталіка Берко.

Вівторок, 14 жовтня, 2014
Маленький хлопчик дуже потребує Вашої допомоги.

Білошапко Ростик – з надією на ТКМ!

Понеділок, 13 жовтня, 2014
Здавалося б, що все позаду, адже пневмонію Ростик поборов, інфекція, яка добралась до кори головного мозку, також зникла, життя продовжується, але… Прийшли нові проблеми і тривоги.

Cуміш життя :ціна питання – 58 417 гривень!

Понеділок, 13 жовтня, 2014
Заварне тістечко, суші, улюблені мамині варенички. У кожного із нас є свої улюблені страви, що приносять у життя трішки радості та позитиву. Проте є люди, що позбавлені такого вибору. Це діти із фенілкетонурією. Вони повинні дотримуватись строгих дієт, вживати конкретні суміші, інакше, може відбутись непоправне... А їхня ціна однієї банки спеціального харчування просто вражає – 2 554 гривень!

Марта Іванців – знову Темодал!

Четвер, 09 жовтня, 2014
Дуже потрібна допомога для Мартусі Іванців. Дівчинка проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. Щомісяця п’ять днів Марта приймає Темодал, на блок потрібно 1100мг (220 мг в день). Дівчинка пройшла вже 4 таких блоки, залишилось ще 5, до лютого місяця.

Осінні листочки!:)

Вівторок, 07 жовтня, 2014
Осінь – надзвичайна пора року, що заворожує своїми теплими та яскравими барвами, особливою атмосферою.Ось ми і вирішили принести її частинку у відділення лікарень. Зробили це за допомогою створення листочків у техніці орігамі.