Новини

Прикрасити новорічну ялинку? Залюбки:)

Понеділок, 24 грудня, 2012
Давненько наші митці із ЗУСДМЦ не брали у ручки пензликів…Та тема заняття «розпис ялинкових іграшок» тонко натякає, що пора попрацювати над цієї прогалиною і розмалювати як мінімум по 4 новорічні прикраси:). Що ми і вміло зробили:)

Снігопади на Дністерській:)

Понеділок, 17 грудня, 2012
Завірюхи, що пронеслись Львовом натворили багато маленьких пакостей місту, наприклад, перепади електроенергії, а про пригоди із добиранням громадським транспортом тільки лінивий не розкаже:)... Та лишень справжній поціновувач прекрасного не буде зважати на це, а милуватиметься надзвичайними картинами сніжної зими. Так ще й доповнить картину власними творіннями – різноманітними сніжинками:). В цю сніжну суботу ми створювали із паперу два види цих див природи – великі, об’ємні та витончені квілінгові.

Новорічні листівки із ЗУСДМЦ:)

Понеділок, 10 грудня, 2012
Вважаєте зарано?:) А ось календар та сніжна, морозяна погода «кажуть» нам, що час для новорічного handmade вже настав. Розпочали зимові заняття із створення привітальних листівок, аби присвятити його тим людям, що хоч і знаходяться на відстані, проте думками з нами. Творче принесло у відділення гематології та хірургії святковий настрій, та це лише початок:). Попереду ще багато новорічних вражень! Та про все по черзі:).

Гарькавий Нікіта – 15000 гривень на ПЕТ.

Четвер, 06 грудня, 2012
2 січня 2013 року Нікіту чекають на ПЕТ-сканування у Варшаві. Вартість обстеження 4500 злотих.

Андрій Пахолюк – найкращі новини!

Четвер, 06 грудня, 2012
Андрій Пахолюк вже вдома,19 листопада його прооперували.

Львів.Сети для тромбоконцентрату. 25000 гривень.

Понеділок, 03 грудня, 2012
Колись давно, довгих п’ять років тому, я знала про донорство лише те, що воно є і що воно потрібно. І що коли людям, які втратили багато крові після травм, аварій чи під час операцій, потрібне переливання, то з’являються героїчні люди з гордим іменем Донори і діляться своєю кров’ю, рятуючи чиєсь життя. Ось так просто і зрозуміло.