Новини

Життя як боротьба!

Вівторок, 27 червня, 2017
Ми всі дуже добре знаємо, що лікування раку не є ні простою, ні швидкою справою. На жаль, це тривалий і дуже кропіткий процес, і навіть по завершенню основного лікування ще дуже довго доводиться навідуватись у лікарню, і більшість наших підопічних залишаються з нами на довгі роки.

Хочемо їсти!

Понеділок, 19 червня, 2017
Всім відомо та зрозуміло, що їжа — невід ємний елемент нашого життя. І коли немає можливості харчуватись звичайною їдою, обов'язково потрібно шукати альтернативи. Ви вже добре знаєте, що наші підопічні — дуже особливі діти. І в них, відповідно, особливі потреби у всьому. Включаючи, харчування. Дітям з дитячого хоспісу необхідне спеціальне лікувальне, яке збагачене усіма необхідними для підтримання життя хворої дитини елементами.

Христя Марків – готова до трансплантації

П'ятниця, 16 червня, 2017
Нарешті, нарешті готова до авто-ТКМ Христинка Марків! Весь місяць ми чекали від лікарів команди і весь час щось заважало – то аналізи, то колекцію клітин не добрали, то герпес в останній момент вискочив… Ох, скільки ж нервів коштували ті очікування Христинці і її мамі.

Віта Ільницька – операція пройшла успішно!

П'ятниця, 16 червня, 2017
Вчора прооперували нашу красуню Ільницьку Віталію, і хоч попереду чи не найважчий період в лікуванні дівчинки, хоч один день ми не можемо не потішитись, що операція пройшла добре!

Ромчик Роїк. Життя після пересадки.

Четвер, 15 червня, 2017
Ромчик Роїк повернувся з Польщі після чергового обстеження, є добрі новини і ми дуже хочемо ними поділитись!

Гормон росту для Тараса!

Четвер, 15 червня, 2017
Дивлячись на теперішні фото Тараса дуже хочеться сказати: «А правда, правда він виріс? Правда, він помужнів? Правда, став дорослішим?». І хоч розумом усвідомлюєш, що видаєш бажане за дійсне, очі вперто бачать різницю!

Нам потрібно диво!

Вівторок, 13 червня, 2017
Ми познайомились з Олежиком у святково-новорічний період, коли повітря пахне мандаринками, а відчуття дива просто огортає всіх і кожного. І серед того святкового клопоту, дуже вкарбувалась в пам’ять наша робоча нарада: «Треба тимоглобулін, 12 флаконів – 66000 гривень. Замовляємо?» - «Та звичайно замовляємо! ТКМ обійдеться в рази дорожче!»

Про красуню Лєру.

Понеділок, 12 червня, 2017
Отже, знову будемо розповідати про Валерію Фостійчук – нашу дорослу дівчинку. Ми пам’ятаємо Лєру «прозорим» підлітком, із незмінним гіпсом на нозі – деколи на візочку, деколи, пригаючу на одній ніжці, бо друга загіпсована, ще й зверху закута в металеву конструкцію…

Знову інгалятор:(

Понеділок, 12 червня, 2017
У нашої світловолосої красуні зламався інгалятор? До речі, впізнаєте?Важко, правда ж?

Рядовий Дмитро знову здає позиції...

Вівторок, 30 травня, 2017
Не встигли ми заскучитись за Дімкою, як в червні він знову має поступати на лікування в стаціонарі. І вкотре звучить наше улюблене слово “Меронем”.