Новини

Передноворічне диво :)

Четвер, 01 грудня, 2016
Мали вчора надзвичайних гостей – один з тих випадків, який допомагає нам згадати, а навіщо це все?

Миколай дітям у лікарнях 2016!

П'ятниця, 25 листопада, 2016
Як же хочеться знову повернутись у дитинство, хоча б для того, щоб раз пережити ті відчуття, які переповнюють тебе напередодні дня св. Миколая!

Ілля Сосновський – 161 тисяча гривень за два тижня!

Четвер, 24 листопада, 2016
«Іллюша дуже жвавий, розумний хлопчик, найрухливіший в класі, перший непосида! Дуже любить ковзанки, санки зимою, літом – любить купатися, кататись на ровері. Ми йому спочатку не говорили нічого, навіть мама до останнього не могла повірити, сусіди не вірили, що такий сонячний хлопчик і така біда…

Про наших ТКМщиків.

Четвер, 24 листопада, 2016
Трохи новин про наших ТКМщиків, тобто про дітей яким потрібна трансплантація кісткового мозку. Зараз у нас таких шестеро і п'ятьом з них, на жаль, не можна допомогти в Україні.

Супер Вася поспішає на допомогу!

Четвер, 24 листопада, 2016
Друзі, стартує наш новий проект!

ТЕРМІНОВО! Маленьке сонечко потребує Вашої допомоги!

Середа, 23 листопада, 2016
5-річна Анічка - дитина з бідної,багатодітної сім'ї. Вона та її братик Степанко хворі на муковісиудоз - дуже важке генетичне захворювання! На сьогодні дівчинка терміново повинна пройти курс лікування дороговартісними антибіотиками!

«ІТ-Миколай 2016!»

Четвер, 17 листопада, 2016
От і настав час коли пора готуватись до свята Миколая! Вже п’ятий рік наприкінці листопада ми розпочинаємо акцію «ІТ Миколай» спільно з львівською ІТ-спільнотою. І не лише львівською :) І не лише ІТ :) І цього року плани в нас грандіозні!

Юліанчик Микитяк – потрібно олікліномель!!!

Четвер, 17 листопада, 2016
Юліанчику 1 рочок, у нього пухлина мозку, але він не має уявлення, на скільки це серйозно, а тому залишається просто веселим малюком з величезними очима.

Сосновський Ілля – допоможіть мені ходити!

Понеділок, 14 листопада, 2016
У хірургії ЗУСДМЦ бореться з хворобою дуже сором’язливий і дуже мужній хлопчик – Сосновський Ілля. Іллюші 12 років і у нього гігантська пухлина нижньої лівої стегнової кістки.

Нeдитяча мрія Насті

Субота, 12 листопада, 2016
Ми вже не раз розповідали, що наші діти особливі. Поки їхні однолітки радіють лялькам, машинкам чи різним гаджетам, наші малюки- наявності ліків для планової тепарії... Однією з них є 10-річна красуня Настя Кобзар.