Новини

Допоможіть Аліні дихати!

Вівторок, 11 лютого, 2014
Знайомтесь, це Гавриш Аліна. Їй 10 років, вона навчається в 4 класі і від народження бореться зі складним генетичнийм захворюванням.

Від нас пішов Бандурович Дем’ян…

Понеділок, 10 лютого, 2014

Харчування для Тетянки – підтримаємо малечу!

П'ятниця, 07 лютого, 2014
Одній крихітці дуже потрібна допомога небайдужих людей! Звати малечу Тетянка Кулакевич, дівчинка лікується на Орлика в ІІ хірургії. У Тані вроджена вада печінки – біліарна атрезія. Дівчинка більш-менш стабільна і має всі шанси уникнути пересадки печінки, однак, дуже потребує нашої підтримки.

Полярні ведмеді на Дністерській 27!

Вівторок, 04 лютого, 2014
Завірюха, тривалі й люті морози! Саме для такої погоди ми притримували одне цікаве заняття - малювання крейдочками полярних ведмедиків. На перший погляд, ніби нічого вражаючого - малюнок та й малюнок. Та ні ж, крейдяна пастель викликала у діток масу позитивних вражень. А які саме роботи у них вийшли дивіться далі.

Львів – терміново потрібен Нутріфлекс і Віфенд! 16000 гривень!

П'ятниця, 31 січня, 2014
У Львівській лікарні перебуває 16 річний Матвєєв Олександр. У Олександра негоджкінська лімфома, хлопець в реанімації, у важкому стані, ми навіть не змогли його сфотографувати. Він проходить тільки перший протокол і на фоні хімії вже виникла ціла купа ускладнень.

Ромчик Климочко – в очікування ТКМ.

Четвер, 30 січня, 2014
Отже, Климочко Роман вже два тижні в Києві в Охмадиті, знову чекає ТКМ і в нас знову є ще кілька днів, щоб зібрати кошти на його лікування. Ми щиро дякуємо всім, хто допоміг і допомагає Роману – на сьогодні на рахунках фонду для хлопця зібрано 11500 гривень. А потрібно 100000 гривень.

Королі та королеви міста Лева!

Вівторок, 28 січня, 2014
Наші малюки справжні майстри перевтілень, і яке б амплуа ми їм не запропонували - вони завжди "за!":). Цього тижня дітки приміряли на себе образ королів, що їм було особливо приємно:)!

Решетняк Сергійко – допоможіть пройти обстеження!

П'ятниця, 24 січня, 2014
Є трошки новин про нашого випускника Сергійка Решетняка. З вересня місяця Сергійко вдома, хлопчик вже завершив підтримуючу хіміотерапію і тепер потребує лише контрольних обстежень.

Від нас пішов Німас Вадимчик

Вівторок, 21 січня, 2014