Новини

Оголошення!

Понеділок, 23 травня, 2022
Благодійний фонд «КРИЛА НАДІЇ» оголошує тендер (у вигляді переговорної процедури) на надання комерційної пропозиції щодо встановлення та прокладання телекомунікаційної мережі спеціального призначення для забезпечення голосового зв'язку та передачі даних, пожежної сигналізації, засобів відеоспостереження та системи контролю доступу приміщень.

Спецхарчування для дітей хоспісу

Середа, 18 травня, 2022
Через війну у нас додалися нові напрямки допомоги. Та ми й надалі продовжуємо підтримувати наших підопічних з Мобільний хоспіс для дітей м.Львів.

Завдяки вам українські діти мають шанс на життя!

Понеділок, 16 травня, 2022
Софійці лише 9. Вона наново вчиться ходити і розмовляти після складної операції на мозку.

Служба підтримки на вокзалі для переселенців

Четвер, 05 травня, 2022
Коли прибуває черговий потяг, перон наповнюється людьми. Розгублені. Втомлені. Часом, когось чи щось тривожно шукаючі.

А хліб печеться і радує киян!

Вівторок, 03 травня, 2022
Від 9-го березня, коли стартувала наша спільна з Хлібна Майстерня ініціатива, підтримана Nova Ukraine, до сьогодні спечено та розповсюджено майже 30000 хлібин.

Ведмедики від Охмадиту

П'ятниця, 29 квітня, 2022
Ось такі ведмедики Охматдики, розмальовані членами опікунської ради Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит, тепер мешкають в нашому офісі.

Допомога львівській дитячій лікарні

Четвер, 28 квітня, 2022
До Львівського Охматдиту прибувають пацієнти з усіх куточків України.

Панетоне до пасхальних свят.

П'ятниця, 22 квітня, 2022
Пахучі і м’якенькі панетоне від Союзу українок Америки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. після невеличкої зупинки на нашому гуманітарному складі продовжують свою мандрівку.

Оголошення!

Четвер, 21 квітня, 2022
Благодійний фонд «Крила надії» оголошує тендер (у вигляді переговорної процедури) на надання комерційної пропозиції щодо ремонту приміщення площею 1747,4 кв.м. і облаштування прибудинкової території площею 790 кв.м.

Українські діти під опікою Маленького Принца!

Середа, 20 квітня, 2022
Тону ліків та розхідних матеріалів отримав Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр від німецької благодійної фундації Aktion Kleiner Prinz, Internationale Hilfe fur Kinder in Not e.V. Саме наш медичний центр став осередком допомоги дітям не лише з Львівської та сусідніх областей, а з усіх регіонів із активними бойовими діями.