Новини

Валерія Фостійчук. Дамо шанс?

Понеділок, 07 листопада, 2016
Валерія, наша давня, давня знайома. Лєра «наша», фактично від початку діяльності фонду – ми познайомились, коли вона була дитиною, на наших очах вона стала підлітком і згодом перетворилась в справжню юну красуню.

Владік Балакунець. Ну колись же ж стане легше?!

Понеділок, 07 листопада, 2016
Владік Балакунець захворів літом 2013 року – родина як раз повернулася з відпочинку на морі. Сподівались, що це акліматизація, а виявилось – лейкоз. Перший раз хлопчик успішно завершив лікування і перейшов на підтримуючу хімію. І хоч були ускладнення та негаразди, ремісія тривала до березня 2015 року, а тоді стався рецидив гострої мієлоїдної лейкемії … Наступним кроком була ТКМ.

Діти героїв.

П'ятниця, 04 листопада, 2016
Лєра, Владік, Юліана. Різний вік, різні діагнози, різні вподобання, різні долі. Здавалось би, що може об’єднувати цих трьох дітей? У них дві спільні риси – всім трьом постійно потрібні дорогі ліки і всі троє відпускають батьків в АТО.

Козак Павло: коли тобі 20 і у тебе муковісцидоз

Четвер, 03 листопада, 2016
Хворіти — зле, а якщо ти ще й живеш у нашій країні — страшно, а коли у тебе ще й генетичне захворювання і ти повнолітній, то всю катастрофічність ситуації не описати кількома словами..

Творчий вінегрет:)

Неділя, 30 жовтня, 2016
Чому вінегрет? Тому що за той час, поки ми не розміщали новин по творчих заняттях, трохи назбирали найрізноманітніших тем про які й всі й одразу ж напишемо:)

7622 гривень для особливої дівчини!

Вівторок, 25 жовтня, 2016
Давайте трохи побавимось в урок анатомії. Придивіться уважно на зображення. Нічого незвичного?

Коцур Христя – невже все марно? (Станом на 28.10.2016 кошти зібрано, всі ліки закуплено)

Понеділок, 24 жовтня, 2016
Цю маленьку скромну красуню звати Христинка Коцур, їй 6 років, вона ходить в перший клас, живе з мамою і трьома сестричками і дуже любить складати конструктори. А ще вона мужньо і вперто бореться за своє життя.

І знову про Цитозар.Частина 3.

Середа, 12 жовтня, 2016

Boy for little girl!

Середа, 05 жовтня, 2016
У нашої маленької Троніщак Насті поламався PariBoy, тож їй потрібен новий інгалятор.

Врятувати рядового Дмитрика 2.

Понеділок, 03 жовтня, 2016
А на західному фронті все ж зі змінами. Рядовий Дмитро з позивним "Дікарь" заступив у наряд, а точніше почав антибіотикотерапію Меронемом.