Новини

КТ для нашого Юрчика!

Середа, 08 лютого, 2017
Чи Ви знаєте, що таке ателектаз легень? Це дуже кепський стан, що полягає у спаданні легені, при якій спостерігається гостра дихальна недостатність.

Андрійко Сас – день 11+ і понад 200 тисяч боргу!

Вівторок, 07 лютого, 2017
Минув тиждень, від тоді як ми тішились за Андрійка, що ТКМ від неродинного донора відбулась, що на день 4+ все йде за планом, що температури вже нема, і що хлопчик загалом почуває себе краще. Так є і зараз! І ми продовжуємо тримати кулачки за Андрійка і бажати йому швидкого одужання!

Коли зламався життєво необхідний апарат

Середа, 01 лютого, 2017
Зараз двом нашим підопічним терміново необхідні інгалятори,тому що їхні вийшли з ладу.

44 618 грн. для двох красунь!

Вівторок, 24 січня, 2017
Через декілька тижнів двоє дівчаток мають заступити на лікування у відділення педіатрії. І, як зазвичай, є одне АЛЕ.

Осінь ,така осінь:)

Неділя, 01 січня, 2017
Ось іф настала осінь, така яскрава та насичена теплими кольорами.

Терміново! Потрібен Коломіцин!!!

Середа, 28 грудня, 2016
Кілька місяців тому ми вже писали про нашу нову підопічну із дуже незвичним діагнозом Марічку Іваньо.

Миколай дітям у лікарнях 2016. Як це було:)

Понеділок, 19 грудня, 2016
Вже третій рік поспіль помічники Миколая приїжджають до діток в лікарню пізно ввечері, і передають від нього подарунки батькам. Аби вони поклали їх під подушку своїй малечі. Цей рік не вийняток. Але було багато чого нового.

Миколай дітям у лікарнях 2016!

Понеділок, 12 грудня, 2016
Свято Миколая... Ще з вечора ти чекаєш: а що ж це буде вранці? Передчуваєш зустріч з казкою. Ранок - запах ялинки і мандаринів і пакунок під подушкою, радість розгортання подарунку. А що ж там у середині? І біжиш хизуватися друзям та рідним… А якщо ти у лікарні, і через важкість хвороби до тебе не можна заходити нікому, крім лікарів, й інколи навіть встати з ліжка немає сил, а свято - ось воно, і дуже хочеться чогось доброго і світлого...

Святий Миколай, подаруй мені ногу!

Вівторок, 06 грудня, 2016
Ось вже зовсім скоро свята, і ми всі в передчутті дива – хтось чекає на омріяні подарунки, хтось прагне стати помічником Миколая і здійснити мрію когось з дітлахів.

«Дефіцит росту» - чули про таке?

Понеділок, 05 грудня, 2016
Дуже часто нас запитують, а чи буває так, що наші підопічні виліковуються? Іншими словами – чи існує життя після хвороби? Так, існує. І так, виліковуються! Але, оскільки злоякісні пухлини дуже «агресивні», то і лікування повинне бути не менш «агресивним», щоб подолати хворобу.