Новини

Две сестрёнки Аленка и Иванка.

Четвер, 08 травня, 2008
когда в семье болен ребенок - это плохо, когда диагноз рак - это страшно , а когда больны сразу две маленьких дочки и у обеих этот страшный диагноз

Прибирання переноситься :(

П'ятниця, 18 квітня, 2008
В звязку з погодними умовами прибирання лісу поблизу голосківського цвинтаря переноситься на 17 травня

19.04.08 Ми прибиратимемо ліс від сміття

Понеділок, 14 квітня, 2008
Весна уже повноцінно вступила у свої права і це відчувається навіть у місті. Пахне землею, зеленіє трава на газонах і лісових галявинах, милують око перші весняні квіти. Повітря насичене солодкувато-терпким запахом листя, яке пробивається. Багато мешканців міст у ці дні намагаються піти до парку чи лісу, виїхати за місто, щоб помилуватися природою, що прокидається.

Максим Романик. Новини з Сінгапуру.

Понеділок, 14 квітня, 2008
Максимко молодець, – каже мама. – На його долю стільки всього випало, але він не скаржиться, не плаче. Щоправда, хвороба зробила його значно старшим: він розмірковує, робить деякі висновки зовсім не як чотирирічне дитя. Я щодня вранці й увечері молюся та дякую Богу, а також тим добрим людям, які допомогли нам сюди потрапити. Бо тутешній рівень медицини, на жаль, не можна порівняти з нашим. Дитина тут не відчуває болю. Після 16-годинної операції вже через кілька днів син ходив по палаті. А коли йому робили пункцію кісткового мозку, він навіть не відчув цього .

12.04.08 Толока у Брюховичах

Четвер, 10 квітня, 2008
Багато львів"ян як тільки но потепліє вибираються на природу, значна кількість їде у Брюховичі. Відпочинок відпочинком , але після таких імпровізованих пікніків залишаються величезні купи сміття.

Акція до 8 березня «Мрії збуваються»

Середа, 05 березня, 2008
Основна мета акції долучити волонтерів та зібрати кошти для проведення творчих занять з дітьми у лікарнях.

«Я маю надію» - акція до 15 лютого дня онкохворої дитини

Понеділок, 11 лютого, 2008
Основна мета акції привернути увагу громадськості м. Львова до проблеми дитячого раку.

Термінова потрібна допомога.

Понеділок, 04 лютого, 2008
Терміново потрібно 10 флаконів Віфенду для Дмитрика Проскурника. Вартість флакону 740 грн. Дмитрику потрібен флакон щодня. Гроші треба зібрати сьогодні , відповідь я маю дати до 16 години.

І знову продовжується бій

П'ятниця, 04 січня, 2008
Я не одного разу писала про Дмитрика, чудового дев'ятирічного хлопчика з пухнастими віями, про які мріє усе жіноче населення Львівської обласної спеціалізованної клінічної лікарні і усіх дівчат волонтерів

Новини 10.12.2007.

Вівторок, 01 січня, 2008