Новини

Глушак Мар'янка- боротьба триває

Четвер, 25 червня, 2009
Мар’янка знаходиться в лікарні, у відділенні гематології. Лікування проходить важко, дівчинка ослаблена. Аналізи дуже низькі, Мар’янка практично не встає з ліжка.

Cусуловська Марта - потрібно 21 507 євро!!!

Середа, 24 червня, 2009
Марта проходила лікування у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ з діагнозом судинна мальформація, гіпоплазія верхньої та нижньої порожнистих вен, синдром портальної гіпертензії, синдром верхньої порожнистої вени, первинно-хронічний остеомієліт Гарре, саркома Юінга? гістіоцитоз?

Нове знайомство з творчою майстернею

Субота, 20 червня, 2009
Цієї суботи відбулося перше творче заняття з пацієнтами хірургії.

Наші новини

Четвер, 18 червня, 2009
18.06.09

Сидорову Юрочці дуже потрібна допомога!!!

Середа, 17 червня, 2009
Юрочка проходить хіміотерапію, зараз він в лікарні з мамою. Сьогодні почали 8 блок, останній перед операцією. Його вже консультували лівівські лікарі і було прийняте рішення, що Юрі потрібне обстеження в Москві в Онкологічному інститут і ім. Блохіна.

Глушак Мар’янка. Ранній рецидив.

Вівторок, 16 червня, 2009
Вже два тижні у відділенні гематології ЛОДСКЛ знаходиться Глушак Мар’янка. Рік назад Мар’янка успішно закінчила лікування і повернулась до звичайного життя. Але 2 червня у неї діагностували ранній кістковомозковий рецидив…

Не стало Сухецької Ангелінки

Середа, 10 червня, 2009
В неділю 07.06 не стало нашої Ангелінки

Кумедні равлики

Субота, 06 червня, 2009
На цьому суботньому занятті, на щастя, було багато діток, в більшості піднялись показники і відповідно в діток і їхніх матусь піднявся настрій.

Наші чудові дівчатка

Четвер, 04 червня, 2009
Бандурка Улянка і Мамчур Христинка

Мамчур Христинці терміново потрібна допомога!!!

Понеділок, 01 червня, 2009
Христинка вже довгий час бореться з дуже складним захворюванням. Допоможіть цій веселій дівчинці наблизитьсь до перемоги!