Новини

Бандурович Дем’ян – я молодець! Та допомога все ще потрібна.

Субота, 24 грудня, 2011
У Дем'яна Бандурович чудові новини - малюк вже вдома!

Як дітвора працювала на «Ура»!!!Зимові вітражі та розпис ангеликів із глини :)

Середа, 21 грудня, 2011
Це зайняття виявилось для наших малюків із відділень гематології та хірургії, що на Днітерській, надзвичайно плідним. Діти проявили неабияку активність та бажання творити і творити не зупиняючись!!!

Не стало Софійки Станчак

Понеділок, 19 грудня, 2011

Розпис ялинкових кульок на Дністерській :)

Четвер, 15 грудня, 2011
Ялинкові кульки, скільки позитивних, теплих та ніжних емоцій вони викликають! А коли ти ще доклав багато зусиль до їх оздоблення, то окрім радісних асоціацій, вони дають нам ще й естетичне задоволення, гордість за власну здатність створити щось дійсно казкове та святкове. Саме це відчувала наша дітвора на цих вхідних, розмальовуючи ялинкові кульки.

Куцій Олег - ціна питання 49 000 гривень на місяць! Допоможіть пройти лікування!

Субота, 10 грудня, 2011
У гаматологіі ЗУСДМЦ знаходиться чудовий хлопець Олег Куцій. У Олега апластична анемія, у відділенні він близько двох тижнів, і за цей час пройшов масу обстежень. На жаль, діагноз підтвердився і в понеділок хлопцеві починати лікування.

Пішов Дмитришин Ігорчик

Четвер, 08 грудня, 2011

Благодійний вечір Юлії Соломко

Середа, 07 грудня, 2011

Трускавець. Акція «Надія є!»

Середа, 07 грудня, 2011
На носі новорічні свята, і звичайно ж, найулюбленіший день усіх малюків – день Святого Миколая. А щоб Миколай зміг завітати до всіх діток, у нього є багато помічників! Так 3 грудня у маленькому курортному містечку Трускавець відбулася акція «Надія є!», метою якої було зібрати кошти на подарунки для діточок, що на свята змушені залишитись у лікарні.