Новини

Дві важливі мети цього місяця

Четвер, 13 лютого, 2020
Один з пріоритетів нашого фонду – створювати онкохворим дітям можливості для діагностики та лікування якомога ближче до дому. Адже для них і так достатньо стресу та негативних переживань, а рідні стіни і близькі люди додають сили та підтримки у боротьбі з хворобою. Саме тому ми завжди долучаємося до проектів, які покращують умови в дитячих онковідділеннях.

ЗАПРОШУЄМО НА БЛАГОЧИННИЙ ЯРМАРОК

Четвер, 06 лютого, 2020
Вже цієї п’ятниці, 7 лютого, у Середня Загальноосвітня Школа Східних Мов Та Бойових Мистецтв Будокан відбудеться благодійний фестиваль та ярмарок корисної їжі, підчас якого усі бажаючі зможуть підтримати онкоодужуючих дітей — підопічних Благодійного фонду “Крила надії”.

Дякуємо благодійникам, які допомогли хлопчикові з вадою серця

Понеділок, 23 грудня, 2019
Непрості проблеми разом вирішувати легше! Ділимося з вами неймовірною історією.

Особливий Миколай шукає помічників

Середа, 18 грудня, 2019
Особливі діти мріють про зовсім недитячі подарунки до свят. Повернутися з лікарні додому, до рідних - одна з їхніх найбільших мрій.

День радості завітав до дітей із Охматдиту!

Вівторок, 17 грудня, 2019
Усі діти уже чекають свят і подарунків, а особливо ті, які лікуються у лікарні. Ми подумали, що не потрібно якогось особливого приводу, щоби дитина змогла відчути себе веселою і трішки побешкетувала.

Онкохворим дітям у Львові потрібна допомога!

П'ятниця, 13 грудня, 2019
Грудень - кінець року і запаси медикаментів та розхідних матеріалів у всіх лікарнях традиційно закінчуються.

Творча майстерня для батьків важкохворих дітей відновить свою діяльність

Четвер, 12 грудня, 2019
Сьогодні у суспільстві відчутні позитивні зміни у ставленні до дітей з інвалідністю. Але незважаючи на це, приділяється недостатньо уваги психологічному стану батьків важкохворих дітей.

Сьогодні - Міжнародний день волонтерів!

Четвер, 05 грудня, 2019
Це люди, які віддають свій час, сили, знання та енергію для того, щоби робити хороші справи. Нам надзвичайно приємно, що серед наших друзів є багато волонтерів, які долучаються до активностей фонду і завжди поруч, коли потрібна допомога.

День радості завітав у Міську дитячу лікарню на Орлика

Вівторок, 03 грудня, 2019
Наші веселі волонтери відвідали дітей у 15-ти відділеннях лікарні. Усі діти та медперсонал були зачаровані радісним візитом.

Захарко та Евелінка потребують допомоги!

Вівторок, 03 грудня, 2019
Сьогодні - щедрий вівторок або День добрих справ. Щороку у цей день мільйони людей у світі влаштовують благодійні акції, щоби підтримати суспільно важливі ініціативи і допомогти тим, хто цього потребує. В цей день ми завжди дякуємо усім тим, хто допомагає нашим дітям оплачувати обстеження і купувати ліки, мати їжу на щодень і допомогу в важкий час в реанімаціях, робить доступним лікування за кордоном і купує потрібне обладнання.