Новини

Святославчик хоче говорити!

Середа, 01 червня, 2016
Коли його однолітки ганяють по вулиці, їздять на велосипедах, і просто беззупинно розповідають про все на світі іншим, 4-річний Святославчик Гаранджук тільки починає ходити і говорить буквально декілька слів.

Красуня Лєра і 9200 гривень.

П'ятниця, 27 травня, 2016

Орлика. ІІ хірургія.

Четвер, 26 травня, 2016
Знайомтесь – Володя, Дмитрик, Миколка. Троє маленьких козаків з різких областей відважно борються за життя і чекають нашої допомоги.

Посилка з Брешії:)

Середа, 25 травня, 2016

Коники з креппаперу:).

Четвер, 19 травня, 2016
Що ж би таке провести опісля пасхальних свят, щоб дітям було цікаво і воно не блякло опісля виготовлення великодніх кошичків? Перебирали різні варіанти, і все ж вдалось серед усіх тем обрали — виготовлення коників із креппаперу.

Меронем для Дмитрика.- 2

Середа, 18 травня, 2016
Нам усім доводилось хворіти: кашель, дуже висока температура, поколювання у легенях, виснаженість, задишка....Неприємні відчуття, які б краще ніколи не відчувати. А тепер уявімо, що їх інтенсивность та частота виникнення множиться хоча б на 3!!! Жаливо, правда ж? А саме в такому режимі часто і живуть діти з муковсцидозом. Одним із них є Дмитрик Ковальчук.

Валерія Фостійчук – і знову з початку…

Вівторок, 17 травня, 2016
Багато хто з вас пам’ятає маленьку тендітну дівчинку з хірургії – коли ми познайомились в далекому 2009, Лєрі було 12 років, вона була худорлявим підлітком і щойно закінчила основний курс хіміотерапії. Підтримуючу Лєра теж успішно пройшла, і 5 років все було добре. Ну, гаразд, майже все.

Максим Швед - трансплантація кісткового мозку від неродинного донора.

П'ятниця, 13 травня, 2016
Він би міг ганяти в футбол з хлопцями після школи, але хвороба забрала сили. Він би хотів ходити до школи, але хвороба забрала можливість опиратися інфекціям і вірусам. Він би мав вірних друзів і був би звичайною дитиною, але хвороба прив'язала його до лікарні і постійних крапельниць Його звати Максим Швед і його життя через підступну хворобу в смертельній небезпеці.

Меронем для Дмитрика.

Вівторок, 10 травня, 2016
Зазвичай, коли чуємо від батьків “Нам потрібен Меронем” про себе говоримо “О, ннііііі!!!”. Чому? Це дуже дороговартісний антибіотик, який зазвичай дуже терміновий...