Новини

Про Софійку Миколюк.

Понеділок, 16 лютого, 2015
Пригадуєте наше усміхнене сонечко Софійку? Дівчинка передає всім-всім привіт і просить про допомогу!

Василюк Миколка – останній бій! Лише 2550 грн на карбоплатин.

Субота, 14 лютого, 2015
Отже, знайомтесь. Наш новий хлопчик з мальовничого і теплого Закарпаття – Микола Василюк. Миколці 9 років, він навчається в третьому класі, відмінник, дуже любить математику і комп’ютери. У хлопчика багато друзів серед сусідів, однокласників, а тепер - і друзів по нещастю…

Святкуємо день Валентина:).

Субота, 14 лютого, 2015
Цьогоріч ми вже традиційно зустріли день Валентина створенням сердечок із креп паперу. І наші малята із гематології та хірургії Львова вітали дорогих собі людей саме власноруч виготовленими сердечками.

Малюнки крейдою:).

Четвер, 12 лютого, 2015
Як тільки до Львова "навідуються" лютневі снігопади, ми беремся за крейдочки:). Цього тижня у нас неабияк засніжило, то ж ми малювали полярних ведмедів. Та були маленькі художники, які творили на вільну тематику.

Наш Трегуб Назарко з рецедивом

Вівторок, 10 лютого, 2015
Ще в 2013 році після тривалої хіміотерапії Назарчик закінчив основне лікування, уже ходив до художньої школи і мріяв навчитись їздити на лижах. Та хвороба повернулася знову.

10 800 гривень для Козака Павла!

Понеділок, 09 лютого, 2015
На Пульмозим Павло чекає вже понад 4 місяці, і сьогодні ця епопея вже перейшла на новий рівень, коли на чекання у хлопця просто не хватає часу та сил.

Невже все марно? Ступницький Ігор і Вароді Станіслав!

Субота, 07 лютого, 2015
Надзвичайно потребують допомоги двоє наших дорослих хлопців - Ступницький Ігор і Вароді Станіслава. Ігор зі Львова, живе з сім’єю у мальовничих Брюховичах, Станіслав з сонячного і теплого Закарпаття, живе в містечку Середнє. На перший погляд – вони зовсім різні, і в них нічого спільного, та є в цьому житті речі, які зовсім неподібні сім’ї роблять схожими одна на одну. Наприклад, хвороба.

Гуашевий креатив на Дністерській, 27:).

Середа, 04 лютого, 2015
Яскраві пейзажі, кумедні кляксочки, милі портрети і незвична абстракція! Саме таку "різнобарвну" колекцію об’єднала ця стаття! А творцями шедевриків стали наші малята з гематології та хірургії Львова:).

Зівокс та Лорікацин для Безуса Ігоря.

Вівторок, 03 лютого, 2015
Ще зовсім недавно ми розпочали збір на Пульмозим для Ігорка. Та життя часто любить вносити корективи в наші плани…